Bardzo dobry lekarz, godny zaufania. Lubi pożartować, ale nigdy nie poczułam się źle w gabinecie. Leczyłam się u niego na NFZ i prywatnie. Nie mam żadnych zastrzeżeń. Zawsze pomógł, doradził, podpowiedział. Odpowiada na wszystkie pytania. Dziwią mnie negatywne opinie

Jestem młodą dziewczyną, traktował mnie bardzo z góry, tak naprawdę w ogóle nie słuchał co mówię, czepiał się niektórych rzeczy oraz nie potrafił zrozumieć mojego punktu widzenia. Może jest to dobry lekarz dla dojrzałych, starszych kobiet, na przykład do prowadzenia ciąży, ale zdecydowanie nie dla młodych dziewczyn.

Jeden z najwspanialszych lekarzy na jakich trafiałam w tej dziedzinie - gdyby nie jego wsparcie i wiedza na temat położnictwa pewnie nie miałabym dzisiaj 7 letniej córki.Jestem chora na toksoplazmozę, a mimo to mam cudowną córkę,bo lekarz wiedział co robić z taką chorobą jak moja.Gorąco polecam - ciepły ,kompetentny,z wielkim doświadczeniem.

Uważam, że to bardzo dobry specjalista, o czym zresztą świadczą dość duże kolejki do niego. Bardzo zaskoczyły mnie negatywne opinie na jego temat, że niby jest niemiły. Leczę się u niego prywatnie i nie wiem czy ma to może jakieś znaczenie ( kto wie), ale zawsze był wobec mnie wyrozumiały, uśmiechnięty i nigdy nie czułam się tam jak intruz. Szybka diagnoza, szybkie leczenie więc co tu dużo mówić - polecam!

Bardzo dobry lekarz i specjalista polecam!!!!!!!!!

Bardzo dobry lekarz i specjalista polecam!!!!!!!!!

Tak. lubi pożartować.. szczególnie gdy przyjmuje zNFZ. Byłam pierwszy i ostatni raz! zgadzam się z opinią, że traktuje pacjenta jak intruza, w dodatku wyjątkowo niemiły. Na infekcję z towarzyszącym pieczeniem i goraczką zaleca kwas mlekowy!! omal życiem nie przypłaciłam. Czepia się wyników badań, sycząc że są niekompletne, mimo iż sam ich nigdy nie zlecił. O przekaz na posiew (nawet na priv.) to należało by się chyba rozpłakać co i tak nie zrobiło by pewnie żadnego wrażenia dziękuje za uwagę.

czułam się jak intruz, który zajmuje cenny czas

czułam się jak intruz, który zajmuje cenny czas

Jak najbardziej polecam tego lekarza! leczą sie u niego wszystkie kobiety z mojej rodziny, dołączają tez nasze znajome, zagrozona ciąza kuzynki została uratowana, moja mama również. nie mowiac o mnie, niereguralne miesziaczki i do tego bardzo bolesne, wszystko wraca do normy :)

Świetny fachowiec , wyleczył mnie z grzybicy w tydzień . bardzo miły i kompetentny, lubi pożartować . Wytłumaczył mi wszystkie moje wątpliwości . Godny polecenia ;)

Doktor Peteja jest bardzo dobrym ginekologiem, dzięki niemu moge mieć dzieci ;)

Doktor Peteja jest bardzo dobrym ginekologiem, dzięki niemu moge mieć dzieci ;)