lekarz Jerzy Plewiński

Byłam pierwszy raz na wizycie i jestem mile zaskoczona standardami badania oraz szybkimi terminami na inne badania. Polecam wizyty u doktora.

Polecam wizyty u doktora.

Dziś byłam u Pana Doktora na swojej pierwszej wizycie w ramach NFZ . Pan Doktor miły, sympatyczny, przeprowadził bardzo dokładnie badanie USG, wszystko na bieżącą omawiał, odpowiadał na pytania. Bardzo się cieszę, że wreszcie trafiłam na tak profesjonalną opiekę. Polecam serdecznie

Lekarz z powołania .Super podejście do pacjentki.Dokładnie wszystko wytłumaczy .Chodziłam do innego ginekologa ,ale ten lekarz jest najlepszy.Szczerze polecam .

Witam,po wizycie u pana doktora,byłam tak mile zaskoczona że poświęcono mi tyle czasu,wykonano badania a nawet zaproponowano następne.Brawo panie doktorze !!!

Super lekarz, bardzo kompetentny, spędziłam u niego w gabinecie dobre 40 minut, przebadał mnie gruntownie: usg dopochwowe, cytologia, usg piersi, tarczycy - po doświadczeniach z inną panią ginekolog, do jakiej chodziłam do tej pory (i były to 10-minutowe wizyty, wypełnione głównie wypełnianiem papierów), byłam mega pozytywnie zaskoczona i w ogromnym szoku! Bardzo polecam, pan doktor jest przemiły i ma bardzo fachowe podejście do pacjenta :)

Lekarz super, fachowy potrafi wszystko wytłumaczyć dzięki niemu będziemy mieli wymażonego dzidziusia :)

jak dla mnie świetny ginekolog!nie mam żadnych zastrzeżeń! chodziłam całą ciąże do dr Plewińskiego i nigdy się nie skarżyłam,pod sam koniec ciąży nawet nie musiałam o nic pytać wszystkie wątpliwości rozwiewał jakby czytał w myślach. gorąco polecam!!!

Kompetentny ,uprzejmy, wzbudzajacy zaufanie, godny polecenia.

Kompetentny ,uprzejmy, wzbudzajacy zaufanie, godny polecenia.

Profesjonalista!!!Jest lekarzem z powołania.Bierze czynny udział w zorganizowanych spotkaniach dla rodziców i nauczycieli.

Według mnie super lekarz... Tak samo zachowuje się chodząc do niego prywatnie jak i na kasę chorych...godny polecenia i zaufany...