dr n. med. Jerzy Podżorski

Traumatolog, Ortopeda

Godny polecenia , mialam doczynienia nieraz. Kompetentny i bardzo życzliwy lekarz . Dziękuję i pozdrawiam.

Dziękuję i pozdrawiam.

Profesjonalne podejście do pacjenta, ma czas na rozmowe i tłumaczy istotę leczenia. Kilka razy korzystałem z pomocy. Poleam

Pierwsza operacja stawu biodrowego maj2009r.,druga operacja maj2010r.Obecnie czuję się b.dobrze.Przepracowałem pod ziemią jeszcze do czerwca2015roku(obecnie jestem na emeryturze-60lat).Jak czytam, niektóre "wyimaginowane anonimowe opinie"na temat drJ.Podżorskiego to szl... mnie trafia.Więcej informacji na temat mojego samopoczucia bezpośrednio po zabiegach oraz obecnie, służę telefonicznie 505-596-285

505-596-285

Super lekarz i człowiek. Po zabiegu endoprotezy biodra wróciła mi radość życia. Ma wspaniałe podejście do chorego, jest cierpliwy. POLECAM!!!

Kompetentny, dokładny i cierpliwy. Po przeprowadzonej operacji biodra odzyskałem sprawność i radość życia

Wciąż poszukujesz "Traumatolog Bielsko-Biała"?

Klinika Świętego Łukasza Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością w Bielsku-Białej
ulica Bystrzańska 94B

Nad Niprem 14
indywidualna specjalistyczna praktyka lekarska
Nad Niprem 14
43-300 None
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Centrum Medycyny Pracy s. c.
Powstańców Śląskich 8
Wojskowa Specjalistyczna Przychodnia Lek. SPZOZ