dr n. med. Jerzy Podżorski

Traumatolog, Ortopeda

Godny polecenia , mialam doczynienia nieraz. Kompetentny i bardzo życzliwy lekarz . Dziękuję i pozdrawiam.

Dziękuję i pozdrawiam.

Profesjonalne podejście do pacjenta, ma czas na rozmowe i tłumaczy istotę leczenia. Kilka razy korzystałem z pomocy. Poleam

Super lekarz i człowiek. Po zabiegu endoprotezy biodra wróciła mi radość życia. Ma wspaniałe podejście do chorego, jest cierpliwy. POLECAM!!!

Kompetentny, dokładny i cierpliwy. Po przeprowadzonej operacji biodra odzyskałem sprawność i radość życia

22000 zlotych za operacje kolana do 30 dni. Kogo na to stać???? Zdecydowanie za drogo!!! Emerytury mam 870 zlotych miesiecznie>> skad wziac 22000 na operacje???? Oszalał, trzeba cierpieć i szukać innego lekarza, który nie bierze żadnej kasy i zrobi. Lekarzy uczciwych jest bardzo dużo... Pan Podżorski do nich nie należy. Nie polecam.

Lepiej byłoby zapłacić znachorowi i porozmawiać z różdżkarzem a nie tracić czasu ani pieniędzy !!!

Zdecydowanie polecam! Po 2 operacjach moja mama znowu chodzi samodzielnie i odzyskała chęć do życia. Polecam Klinikę św. Łukasza gdzie -przeprowadzono obie operacje.

SUPER `LEKARZ.POLECAM KAZDEMU. jESTM PACJENTEM PANA DOKTORA OD KILKU LAT. `NIGDY NIE ZAWIODL

Wspaniały lekarz, a przede wszystkim CZŁOWIEK !!!! Dzięki niemu od 10 lat chodzę bez bólu. Ma wspaniałe podejście do pacjenta na sali operacyjnej robi po prostu cuda.

Odnosze wrażenie, że te pozytywne komentarze pisze jedna a ta sama osoba. Chciwy na pieniądze, odwala robote byle jak - pacjentów załatwia na akord - forsa i do domu. Nie polecam