dr n. med. Jerzy Podżorski

Traumatolog, Ortopeda

Pierwsza operacja stawu biodrowego maj2009r.,druga operacja maj2010r.Obecnie czuję się b.dobrze.Przepracowałem pod ziemią jeszcze do czerwca2015roku(obecnie jestem na emeryturze-60lat).Jak czytam, niektóre "wyimaginowane anonimowe opinie"na temat drJ.Podżorskiego to szl... mnie trafia.Więcej informacji na temat mojego samopoczucia bezpośrednio po zabiegach oraz obecnie, służę telefonicznie 505-596-285

505-596-285

Godny polecenia , mialam doczynienia nieraz. Kompetentny i bardzo życzliwy lekarz . Dziękuję i pozdrawiam.

Dziękuję i pozdrawiam.

Profesjonalne podejście do pacjenta, ma czas na rozmowe i tłumaczy istotę leczenia. Kilka razy korzystałem z pomocy. Poleam

Bardzo dobry specjalista, szczególnie w dziedzinie reumoortopedii. Choruję na rzs od wielu lat i od wielu lat jestem pod opieką dr Podżorskiego. Przeprowadził u mnie wiele operacji w tym najpoważniejsze to endoprotezy stawów biodrowych i jednego kolana. Dzięki temu poruszam się sprawnie, cieszę się życiem mimo ciężkiej choroby. Zawsze mogę liczyć na pana doktora.Cierpliwy, kompetentny, uprzejmy - od lat ten sam w stosunku do chorych. Polecam!!!

Właśnie z tym jest problem. W swoim życiu kolano lewe miała skręcone już kilka razy, za każdym razem inny lekarz więc teraz trudno mi ocenić tego. Powiem szcZerze widziałam lepszych specjalistów tylko trudno się do nich dostać (bo kolejki jak z bb do krakowa. Na przykład p. dr. Durajczyk (przychodnia kolejowa) wzbudzał u mnie wieksze zaufanie (mozliwe że traz mi się tak wydaje bo co skręcenie chodziłam do niego. Był zwykłym chirurg. ortopedą ale jakoś więcej rzeczy umiał stwierdzić badając to kolano. Przynajmniej mówił że trzeba zrobić takie i takie badanie, no i wiedział kiedy mam wodę w kolanie a kiedy nie czego nie można powiedzieć o dr Podźorskim. Jedno trzeba dr zostawić, jest bardzo uprzejmmy a to się rzadko zdarza.

Super lekarz i człowiek. Po zabiegu endoprotezy biodra wróciła mi radość życia. Ma wspaniałe podejście do chorego, jest cierpliwy. POLECAM!!!

Chodziłam wiele lat od lekarza do lekarza szukając pomocy. I nareszcie ją znalazłam. Pan doktor bardzo uprzejmy, cierpliwie wytłumaczył mi istote choroby i cały proces czekającego mnie leczenia. Jestem wdzięczna za poświęcony mi czas.

Kompetentny, dokładny i cierpliwy. Po przeprowadzonej operacji biodra odzyskałem sprawność i radość życia

Wspaniały lekarz, a przede wszystkim CZŁOWIEK !!!! Dzięki niemu od 10 lat chodzę bez bólu. Ma wspaniałe podejście do pacjenta na sali operacyjnej robi po prostu cuda.

22000 zlotych za operacje kolana do 30 dni. Kogo na to stać???? Zdecydowanie za drogo!!! Emerytury mam 870 zlotych miesiecznie>> skad wziac 22000 na operacje???? Oszalał, trzeba cierpieć i szukać innego lekarza, który nie bierze żadnej kasy i zrobi. Lekarzy uczciwych jest bardzo dużo... Pan Podżorski do nich nie należy. Nie polecam.