W sierpniu 2015 roku odpoczywaliśmy całą rodziną na wakacjach w Bydlinie. W nocy nasza Mama doznała rozległego zawału. Pan Doktor Przybyliński przyjechał w karetce. Reanimacja była bardzo długa i ciężka w pocie czoła i przy płaczu całej rodziny. Dziś już wiemy że gdyby nie Doktor nasza Mama by nie żyła. Gdyby nie jego ludzkie podejście i brak rutyny zostałybyśmy znowu sierotami bo 10 miesięcy wcześniej straciłyśmy Tate. Dziś nasza Tereska żyje i pomimo tego że Jej serce bije zaledwie w kilkunastu procentach i ma wszczepiony stymulator, jesteśmy szczęśliwi że Jest z nami. Może dalej się z nami śmiać i rozmawiać, robić pyszne pierogi i pączki, być ukochaną Babcią dla naszych dzieci. My wiemy że wtedy w karetce nie przyjechał do Mamy Lekarz, przyjechał ANIOŁ. Bóg zapłać Panie Doktorze :)
Dozgonnie wdzięczne córki Wioleta i Monika, wdzięczne wnuki i cała Rodzina z Łomianek.

Pan doktor prawdopodobnie uratował mojemu dziecku życie. Dziecko z wysoką gorączką, bólem brzucha i w fatalnymi wynikami krwi profesjonalnie zajął się nim w szpitalu, zoperował, zmienił antybiotyk. Dziecko wyzdrowiało. 5 godzin przed operacją inna Pani doktor na obchodzie (w szpitalu mają jakieś swoje podziały na sale a dr Przybyliński zajął się dzieckiem po 15stej godzinie kiedy został jako dyżurny lekarz na cały oddział a Pani poszła sobie do domu) kazała czekać i nie była w stanie nic powiedzieć i nawet nie zleciła usg. Często do nas zaglądał, rozmawiał, b. dużo tłumaczył, nie straszył. WIELKI SZACUNEK PANIE DOKTORZE! Pozostanę wdzięczna do końca życia. Dziękuję!

Najlepszy chirurg w Słupsku, który potrafi wszystko na spokojnie wytłumaczyć i dąży do tego żeby dziecko wyleczyć do końca! Bardzo polecam!

Najlepszy chirurg w Słupsku z wielkim sercem do dzieci

Najlepszy chirurg w Słupsku z wielkim sercem do dzieci

Wzbudza zaufanie. Jest dobry w tym co robi.

Wzbudza zaufanie. Jest dobry w tym co robi.

Ma wspaniałe podejście do pacjentów i zdecydowanie można 'mu się powierzyc' , wie co robi i jako jednemu z nielicznych zależy na sprawnemu wyleczeniu pacjentów - a przynajmniej tak mi się wydaje ;-)