lekarz Jerzy Rodzeńlekarz Jerzy Rodzeń - zdjęcie profilowe

lekarz Jerzy Rodzeń

Ginekolog położnik, Ginekolog

Wieloletnia praktyka szpitalna i ambulatoryjna ginekologa – położnika.
Prowadzenie ciąży i problemy z nią związane: cukrzyca w ciąży, nadciśnienie ...

Wieloletnia praktyka szpitalna i ambulatoryjna ginekologa – położnika.
Prowadzenie ciąży i problemy z nią związane: cukrzyca w ciąży, nadciśnienie tętnicze, wielokrotne utraty ciąż, wady macicy ginekologia zachowawcza i operacyjna metody rozpoznawania płodności- naturalne planowanie rodziny diagnostyka i leczenie w niepłodności pomocnicze badanie USG.

doprawdy, nie wiem, jak ocenić pana doktora rodzenia. prowadził moją pierwszą ciążę - i jako lakarz prowadzący (i robiący USG)był fantastyczny. ciepły, kompetentny, poświęcający wiele uwagi. polecam wszystkim kobietom w ciąży:) natomiast kiedy po jakimś czasie wybrałam się do niego jako do "zwykłego" ginekologa, na badanie i po tabletki antykoncepcyjne zaskoczył mnie swoimi ultrakatolickimi poglądami, namawianiem do NPL i odmową wypisania recepty na tabsy:) było to niemiłe doświadczenie, żałuję, że zepsuło moje dobre zdanie o tym lekarzu.

Trafiłam do dr Rodzenia dzięki namowom koleżanki i nie żałuję!!!! Przygotował mnie do ciąży i super ją poprowadził. Oby takich lekarzy, z tak fachowym podejściem było więcej.

Z czystym sumieniem mogę polecić Pana Dr Rodzenia. Jest to niezwykle kulturalny, wyrozumiały, kompetentny i godny polecenia człowiek. Ja po kilku poronieniach i chodzeniu po różnych lekarzach trafiłam do Pana Doktora. On mi pomógł uratować ciąże i urodzić cudnego synka. Obecnie jesteśmy daleko poza krajem, ale w dalszym ciągu z każdym zapytaniem zwracam się do Pana Doktora. Zawsze odpowie na sms i nie pozostawi bez pomocy. Jest to wspaniały człowiek. Szczerze polecam wszystkim dziewczynom, które chcą czas ciąży przeżyć w spokoju, bez obaw i radośnie powitać swojego maluszka. Serdecznie pozdrawiam Panie Doktorze i jeszcze raz wielkie dzięki za pomoc. Halinka i jej rodzinka.

Polecam w 100%!!! Gdy straciłam pierwszą ciążę znajomi polecili mi dr Rodzenia i nie żałuję!!! Miałam problem żeby ponownie zajść w ciążę ale z dr Rodzeniem wszystko się udało i obecnie jestem mamą ślicznego 5cio miesięcznego synka :) Już na 2giej wizycie dr mnie pamiętał co mnie bardzo zaskoczyło. Pan dr prowadząc moją ciąże pamiętał że miałam już jedno poronienie dlatego bacznie zwracał uwagę na przebieg ciąży, jak tylko coś mu nie pasowało robił dodatkowe USG i zlecał nadprogramowe badania. Ponad to jak rodziłam w szpitalu na Madalińskiego (a też ...

Polecam w 100%!!!
Już na 2giej wizycie dr mnie pamiętał co mnie bardzo zaskoczyło.
Ponad to jak rodziłam w szpitalu na Madalińskiego (a też miałam problemy przy porodzie przez co skończyło się cesarką) został po swoim dyżurze żeby tylko odebrać mój poród ;] (pamiętam jak pielęgniarka się go zapytała „jak to pan zrobi to cięcie, przecież pan już skończył dzisiaj”, a on na to że jestem jego pacjentką i chce odebrać ten poród); na koniec jak już mnie zszył nachylił się nade mną, powiedział że mam ślicznego synka i dał mi buziaka w policzek :) Potem, jak leżałam na oddziale noworodków (a leżałam 7 dni) codziennie przychodził do mnie sprawdzić jak ja się czuje i jak maleństwo się czuje.
Wspaniały lekarz i cudowny człowiek :)
Dziękuję Panie doktorze za wszystko :*
Ewa, mama Bartusia :)

Miły,ciepły,fachowe podejście.Prowadził moje 2 ciąże-bez zastrzeżeń!Polecam!

Miły,ciepły,fachowe podejście.Prowadził moje 2 ciąże-bez zastrzeżeń!Polecam!

lekarz kompetentny, bardzo wyważone opinie (nie straszy pacjentki, ale także nie bagatelizuje problemu), niezmiernie kulturalny i wzbudzający zaufanie

Bardzo kulturalny i kompetentny lekarz. Doktora poznałam w szpitalu na Madalińskiego. Nie zamieniłabym na żadnego innego. Zdecydowanie z czystym sumieniem polecam.

Wizyta u dr Rodzenia to naprawdę przyjemność - bez stresu, delikatnie, kompleksowo. Doktor jest bardzo uprzejmy i taktowny, uśmiechnięty. Propaguje NPR i to dla mnie plus. Mam jednak wrażenie, że stawia na naturalność ponad wszystko - np. cytologii nie zleca częściej niż co 2 lata, jeśli poprzedni wynik był prawidłowy, badań hormonalnych przed ciążą też nie. Może i dobrze? Nie wiem.

Prowadziłam u dr.Rodzenia ciąże,mialam ciąże zagrożoną. Bardzo kompetentny lekarz,wszystko tłumaczy,nie stresuje niepotrezbnie,jak go zobaczyłam na porodowce to kamien spadl mi z serca,czulam sie bezpieczniej.POzatym ma bardzo duża wiedze,jest dobrym fachowcem,zawsze odbieral moje tel.jak dla mnie jest to najlepszy ginekolog jakiego spotkalam,dodam jeszcze,ze przed ciaza leczylam sie u niego,mialam torbiel,inni lekarze przepisywali tylko leki antykoncepcyjne i mowili,ze narazie nie czas na dziecko.Dopiero jak trafilam do dr.Rodzenia to mialam wrazenie,ze moje problemy rozwiaza sie.I tak bylo.skierowal na badania hormonalne,inni lekarze nie kierowali mnie na takie badania,zalecal zajscie w ciaze i odstawilam leki hormonalne.teraz mam slicznego zdrowego synka.dziekuje doktorze (ciaze prowadzilam na madalinskiego, przed ciaza chodzilam do babki medica)

Byłam u pana Rodzenia na razie tylko raz, ale jestem bardzo zadowolona. Kompetentny, wyjaśnił wszystko, co mnie niepokoiło i co chciałam widzieć, natychmiast rozpoznał problem. Nie lubię takich wizyt, bo są stresujące i nieprzyjemne, a tu czas szybko i miło zleciał. Nawet badanie nie było bolesne. Pan doktor jest bardzo delikatny. Nie stwarza sztucznych problemów, ale tez nie lekceważy tego, co ważne. Polecam wszystkim paniom.