lekarz Jerzy Rzeźnicki

Zostałam bardzo upokorzona przez tego lekarza. Nie pozwalał mi zadawać pytań, krzyczał na mnie. Uważam że zachował się bardzo nie profesjonalnie, podczas badania oparł nadgarstki na moich kolanach i zaczął opaowiadać jak mam smarować się maścią. Jak smarować się maścią wiem i bez jego długich opowiadań, czułam się bardzo nie komfortowo!! Chciałam zejść już z fotela ale nie mogłam bo mi nie dawał zejść gadajac wciąż,czułam się fatalnie upokorzona .Chyba nie tak powinna czuć się kobieta u ginekologa.Zobaczył że jestem zniesmaczona bo potem jak zeszłam z fotela to upokarzał mnie, krzyczał na mnie do końca wizyty! Jest zbyt autorytarny i nie ma szacunku ani do kobiet ani do pacjenta w ogóle. Pod presją zapisał mnie na kolejną wizytę, na którą oczywiście nie przyszłam bo nigdy w życiu więcej nie chce takiego koszmaru przeżywać. Na koniec jeszcze specjalnie z całej siły uścisnął mi dłoń, nie był to normalny uścisk tylko tak mocny żeby mnie zabolało. Miałam operację zrobioną na tej dłoni. Wyrwałam dłoń i powiedział kpiąco "oo ma charakter!" Jeszcze w trzeciej osobie mówi do pacjentki. Leki które mi wypisał na stan zapalny nie pomogły. Musiałam pójść do innego lekarza. Wizytę u tego doktora Rzeźnickiego wspominam jako najgorszą wizytę w całym swoim życiu. Długo płakałam po wyjściu od tego lekarza, potraktował mnie jak śmiecia.

Prowadził moje dwie ciąże, bardzo dobra opieka, wszystko bez zarzutu, bardzo kompetentny lekarz , opieka prywatna i w szpitalu