dr n. med. Jerzy Sałówka

Chirurg ogólny, Proktolog

Lekarz z ogromnym doświadczeniem, inteligencją, poświęceniem oraz przyjaźnie nastawiony do pacjenta. Nie wyobrażam sobie lepszej opieki podczas leczenia i operacji. Bardzo dziękuję za poświęcony mi czas oraz dotychczasowe leczenie. Polecam!!!

Pan Doktor bardzo rzeczowy, spokojny i konkretny. Podczas wizyty przedstawił mi jak będzie wyglądał zabieg, który następnie przeprowadził profesjonalnie. Doceniam fachowość Pana Doktora i szczerze polecam.

Wzor do nasladowania przez innych lekarzy! Urzejmy, mily, kompetentny. Grzecznie wytlumaczyl przyczyne mojej choroby i cierpliwie odpowiadal na moje pytania. POLECAM :)

Polecam z czystym sumieniem tego lekarza. Kompetentny, zna sie na swojej specjalizacji. Obecnie sie u niego lecze. Jedyny lekarz, ktory dokladnie odpowiada na pytanie, cierpliwy, wzbudza zaufanie. Poswiecil mi bardzo duzo czasu ze wzgledu na moja dociekliwosci, nie spieszyl sie, nie zbywal mnie-wrecz przeciwnie. Bardzo delikatny. Pozdrawiam.

Bardzo delikatny.
Pozdrawiam.

Znakomity cierpliwy życzliwy kompetentny dokładny-polecam!Przeciwnie niż inni czasem poprawiabłędy kolegów po fachu!

po prostu godny polecenia - wywiad wycelowany w 10, badanie na 6, dalsze leczenie w moim przypadku właściwe, polecam!!!

Wspaniały człowiek, kompetentny lekarz, polecam!!!

Wspaniały człowiek, kompetentny lekarz, polecam!!!

Miły człowiek, cierpliwy lekarz, wspaniałe podejście do pacjenta. Nie należy do lekarzy tzw jednej wizyty - chętnie się do niego wraca - również z nowymi problemami zdrowotnymi. Potrafi szczegółowo wytłumaczyć przyczynę choroby i możliwe kierunki leczenia. Badanie nie przynosi zawstydzenia lub skrępowania. Polecam !!!