dr n. med. Jerzy Sarap

Ginekolog

Po wielu wizytach u różnych lekarzy ginekologów kobiet i mężczyzn trafiłam do dr. Sarapa z polecenia i to była najlepsza decyzja. Jest to lekarz, który kompleksowo podchodzi do problemów trapiących pacjentkę i wskazuje na wiele rozwiązań pozostawiając jej możliwość wyboru. Odpowiada na wszystkie pytania zarówno moje jak i mojego męża i nie ma problemu z tym, że razem wchodzimy do gabinetu. Również telefonicznie udziela niezbędnych konsultacji. Prowadzę u niego moją pierwszą ciążę i jestem z tego bardzo zadowolona i dzięki niemu udało mi się zajść w ciążę. Nie zmusza mnie do wykonywania badań we wskazanych miejscach, to ja decyduję jakie laboratorium wybieram. W recepcji pracują położnicy i położne, którzy również służą swoją radą. Klinika jest dobrze zorganizowana i czysta. Odnośnie cen to wizyta kosztuje 120 zł, natomiast ceny pozostałych badań są wystawione w recepcji w ogólnodostępnym cenniku i wg mnie nie są wygórowane. Za każdym razem po wizycie otrzymuję paragon, więc kaska nie trafia bokiem do kieszeni. Pojawiające się stresy w trakcie ciąży potrafi rozładować rozmową i podawanymi przykładami pozytywnych rozwiązań. Delikatny, uważny, niestresujący i zabawny. Gorąco POLECAM!!!

Nigdy nie czułam się skrępowana u tego lekarza. Kultura i "luz" w jednym. Zawsze poświęca tyle czasu ile potrzeba, a i na inne tematy chętnie porozmawia. Zawsze pomocny i rzetelnie podchodzący do problemu.

Polecam tego lekarza z czystym sumieniem. Jest uprzejmy, poświęca odpowiedni czas pacjentce. Dobrze wykonuje badania i odpowiada na wszystkie nurtujące pytania. Wcześniej chodziłam do wielu lekarzy ginekologów, ale żaden nie przekonał mnie do siebie, tak jak dr Sarap. Chodzę do niego od 2 lat, prowadził w tym czasie moją ciąże i zamierzam być dalej jego pacjentką.

Podtrzymuje wszystkie pozytywne opinie o doktorze. Jest miły sympatyczny, kompetentny. Po wielu wizytach u innych lekarzy z nieufnością trafiłam do doktora Sarapa, i bardzo pozytywnie zostałam zaskoczona. Zdecydowanie jest to jeden z najlepszych specjalistów w Bydgoszczy.

Do dr Sarapa trafiłam z polecenia,wcześniej bałam się i wstydziłam chodzić do ginekologa mężczyzny!Okazało się,że dr Sarap jest rewelacyjnym lekarzem.Zawsze wszystko dokładnie tłumaczy a,że jestem w ciąży jest to dla mnie szczególnie ważne.Zawsze dokładnie wszystko sprawdza jest przy tym bardzo delikatny,uprzejmy i konkretny!Podczas wizyty w 100%skupia się na mojej osobie i maleństwu które się we mnie rozwija!Zawsze służy radą i pomocą nawet telefonicznie!Gorąco POLECAM dr Sarapa wszystkim kobietom!!!

chodzę kilka lat i nie zamierzam zmieniC, godny zaufania miły mozna normalnie spokojnie bez nerwów porozmawiac, wszystko wytłumaczy.

Dr Sarap Wyczerpująco odpowiada na wszystkie pytania, jest kulturalnym i miłym człowiekiem. Posiada bardzo dobrze wyposażony gabinet w tym USG 3D/4D. W razie wątpliwości można skontaktować się z nim telefonicznie (co jest szczególnie ważne w czasie ciąży). Leczę się u niego kilka lat, prowadził moją ciążę i w porę reagował na niepokojące sygnały dzięki czemu urodziłam śliczne i zdrowe dziecko.

DR Sarap jest moim lekarzem od lat.pracowałam z nim jeszcze w szpitalu w Bydgoszczy. Zawsze miły uśmiechnięty nigdy nie traktował pacjentek protekcjonalnie. Prowadził dwie moje ciąże,dobry lekarz specjalista w swojej dziedzinie.Potrafi wytłumaczyć, cierpliwy kompetentny godny zaufania. Szczerze polecam.

Nie polecam! w żaden sposób mi nie pomółg.Jedyne co robił to namawiał na ciąże! Widać, że liczy się kasa i nic więcej!Jestem rozczarowana!

bardzo dobry lekarz ,miły,delikatny a przede wszystkim kompetentny.bardzo polecam

Wciąż poszukujesz "Ginekolog Bydgoszcz"?

Centrum Onkologiczne - Ginekologia
Bydgoszcz, ul. Romanowskiej