lekarz Jerzy Ścisło

Psychiatra

1,3
1,7

Nie polecam. Pierwszy raz byłem - skierował do psychologa. Drugi raz dał mi coś co się podaje w psychiatrykach aby kogoś uśpić. Trzeci raz dal mi to samo co dał mi pierwszy lekarz i miał przecież w historii choroby napisane, że te leki mi nie pomogły. A on od tak mi je przepisał. Szkoda czasu.

Skur*syn jakich mało. Perfidia i indolencja. Brak kompetencji. Wielka ściema. Trzymajcie się z daleka

Pan dr jest lekarzem nie posiadajacym zadnych kompetencji.Badanie pana dr polega na zapytaniu jaki jest dzisiaj dzien i to jest koniec."badał" mojego meza ktory mial pocieta cala klatke piersiowa oraz napady ogromnej nieobliczalnej agresji dodam dodam ze klatka byla pocieta 2 dni wczesniej niz napady agresji byl calkowicie nieobliczalny maz ma od dawna preblemy depresyjne oraz nerwicowe nie widzial niestety potrzeby sie leczyc az do dzis kiedy to wczorajszego dnia pan dr odmowil hospitalizacji tak cierpiacemu czlowiekowi maz byl pod wplywem alkoholu argumentowal pan dr swoja decyzje zaslaniajac sie ustawa o ochronie zdrowia psychicznego.ustawa mowi jasno jezeli zagraza zdrowiu lub zyciu innych osob jest koniecznosc hospitalizacji przymusowej.... dodam ze uslyszalam od pana dr slowa " nie jeden maz zone zabil po pijanemu i to jest naturalne "!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Jest on bezdusznym czlowiekiem nie zaslugiwal na to by zlozyc przysiege
Hipokratesa mam nadzieje ze ten wpis bedzie dla was ostrzezeniem przed tym pseudo lekarzem