dr n. med. Jerzy Siekiera

Urolog

Niestety mimo pozytywnych opinii innych osób postanowiłam zaufać lekarzowi . Wniosek - 1/10 😒 Bardzo obojętny człowiek wobec pacjenta,miły tylko na wizycie prywatnej- myślę że w dużej mierze ważne są tutaj tylko pieniądze😡 nie odbiera tel od pacjenta. Ja z własnego doświadczenia niestety nie polecam 🤷

Niestety mimo pozytywnych opinii innych osób postanowiłam zaufać lekarzowi .
Wniosek - 1/10 😒
Ja z własnego doświadczenia niestety nie polecam 🤷

Spotkaliśmy p.dr J.Siekierę podczas pobytu męża w Centrum Onkologii w związku z operacją prostaty.Profesjonalnie i szczerze doradził mężowi sposób operacji,wszystko dokładnie tłumacząc.Swoim podejściem uspokoił nasz lęk.Bardzo dziękujemy🌹

Lekarz polecany jako autorytet przez urologów z różnych zakątków Polski, znany nie tylko w Bydgoszczy. Bezinteresowny, dobry człowiek. Wdzięczna za nadzieję pacjentka.

Dr. Jerzy Siekiera to bardzo kompetentny specjalista i wspaniały, dobry człowiek. Dzięki niemu żyje,gdyby nie on dzisiaj byłabym już bez obu nerek. Panie Doktorze jestem Panu bardzo wdzięczna i każdego dnia dziękuję Bogu,że postawił mi Pana na swojej drodze w tej trudnej chorobie. Dzięki Panu odzyskałam wiarę, że uda mi się jeszcze pożyć.Wszystkim znajomym Pana polecam i jeszcze nikt się nie zawiódł. Ogromny szacunek dla Pana osoby.

Wysokiej klasy specjalista. Godny polecenia. Byłem w kontakcie z wieloma lekarzami i nie spotkałem drugiego takiego lekarza. Potrafił połączyć fachowość, kulturę osobistą. Potrafił znaleźć czas aby wytłumaczyć w kilku słowach jakie są metody leczenia i jakie niesie za sobą skutki i co jest najlepsze w danym przypadku medycznym. Z pełną odpowiedzialnością polecam usługi dr n. med. Jerzy Siekiery.

Wspaniały lekarz, kompetentny, rzeczowy, empatyczny. Lekarz z klasą, do którego ma się zaufanie. Polecam wszystkim, którzy mają problemy z prostatą.

Bardzo dobry i wspaniały lekarz. Pełen kompetencji,zaangażowania w sprawę pacjenta. Dla niego na pierwszym miejscu jest pacjent.Bardzo serdecznie polecam.

Pan dr nauk med. JERZY SIEKIERA TO LEKARZ, KTÓRY JEST WYSOKIEJ KLASY SPECJALISTĄ W DZIEDZINIE CHIRURGII JAK I UROLOGII. JESTEM PACJENTKĄ , KTÓRA MA KONTAKT Z WIELOMA LEKARZAMI I NIE SPOTKAŁAM DRUGIEGO TAKIEGO LEKARZA. LEKARZA ŁĄCZĄCEGO FACHOWOŚĆ, EMPATIĘ, KULTURĘ OSOBISTĄ. ZAWSZE GOTOWY NIEŚĆ POMOC Z OGROMNYM ZANGAŻOWANIEM. TO LEKARZ, KTÓRY POTRAFI Z PACJENTEM PROWADZIĆ DIALOG A NIE WYGŁASZA MONOLOGI. POSTAWA GODNA NAŚLADOWANIA I Z PEŁNĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ POLECAM PANA DR . RENATA PAWELCZAK "INDIANKA"

Pan doktor uprzejmy ale zabiegany. W pośpiechu i bez szerszego wgłębiania się w sprawę "rozwiązuje" problem (ostatecznie musiałem iść do innego specjalisty). Pieniądze były najważniejszym elementem wizyty. Ostatnio było głośno o bankructwie firmy pracującej dla Pana doktora. To chyba taki typ - wyciągnąć pieniądze i niech się ludziska sami martwią. Zdecydowanie niie polecam kontaktu.