dr n. med. Jerzy Sieklucki

Choroby zakaźne, Pediatra

1,3
1,3

Absolutnie nie polecam tego pediatry! Pana doktora bardziej interesuje pobieranie opłaty za wizytę, niźli rzetelene przebadanie dziecka. Lekarz wykazał się brakiem profesjonalizmu, wyczucia, jest stronniczy i nie potrafi nawet wejść w konstruktywny dialog rodzicem.

Pan Sieklucki wykazal sie fatalnym podejsciem do 1 rocznego dziecka pacjenta, skasowal 120 za wizyte gdzie straszyl konsekwencjami nie-szczepien. W gabinecie nie ma nawet profesjonalnej wagi cyfrowej, nie umie podejsc do badanego dziecka traktujac je jak przedmiot [ moj weterynarz moglby go nauczyc podejscia do ludzi na przykladzie mojego kota u ktoregoprofesjonalnie rozladowuje stres podczas wizyt kontrolnych. Pan Sieklucki nie jest zupelnie delikatny w sposbie badania malego dziecka-pacjenta, bez szacunku i podejscia podkreslam. Traktuje malego czlowiek jak przedmiot. JESTEM gleboko wstrzasniety jego sztubackim warsztatem i twierdzeniem, ze jest lekarzem i ...

Traktuje malego czlowiek jak przedmiot.
JESTEM gleboko wstrzasniety jego sztubackim warsztatem i twierdzeniem, ze jest lekarzem i dodatkowo doktorem.
NIE POLECAM I OSTRZEGAM PRZED POPELNIENIEM BLEDU umowienia sie na wizyte. Nasze dziecko doprowadzil do spazmow i obsesyjnego placzu probujac przeprowadzic rutynowe badanie pacjenta. Jesetm wsciekly na samego siebie,ze zaplacilem za wiyte, a przede wszystkim, ze zbaralem tam moje dziecko. Po wizycie, corka rozchorowala sie, najprawdopodobniej z powodu braku higieny, tudziez wirusow, bakterii przeniesionych ze szpitala, gdzie doktor S. ratuje dzieci. SARKAZM JEST wtym wypadku jak najbardziej na miejscu.

Doktor Sieklucki u mojej córki nie stwierdził boreliozy a nawet ją wykluczył, skasował 80 PLN i dał papierowe wachlarzyki + naklejki. Po 3 tygodniach zrobiliśmy testy które potwierdziły boreliozę i koinfekcje. To co on wyprawia kwalifikuje się pod sąd. Córka jest leczona ponad pół roku najpierw w W-wie tera w Łodzi, terapia choć opornie ale zaczyna przynosić rezultaty. Kategorycznie nie polecam tego "specjalistę".

dr n. med.Jerzy Sieklucki Ordynator szpitala chorób zakaźnych w Łańcucie na rumień po ukąszeniu kleszcza przepisuje wapno, twierdząc że zaczerwienie spowodowane jest kontaktem z odzieżą, przy czym inkasuje 100zł (oczywiście bez paragonu). Po konsultacji z dermatologiem i badaniu krwi dowiaduję się że mam boreliozę. Nie polecam nikomu tego lekarza.