lekarz Jerzy Sikora

Ginekolog

Bardzo polecam!!!! Pan doktor prowadzi już moja 2 ciążę, obie z problemami. Mogę powiedzieć, ze tylko dzięki niemu mam dziecko i jestem teraz w 2 ciąży. Mam pełne zaufanie, wszystko zawsze spokojnie wytłumaczy, choć jak sam mówi nie lubi straszyć, zanim postawi djagnoze zawsze zleci szereg badań. Mogę szczerze polecić, a chodzę do Dr już ponad osiem lat, wiec chyba moja opinia moze być wiarygodna ;)

Myślę, że to jeden z lepszych, o ile nie najlepszy lekarz w Częstochowie, chodzę do niego od kilku lat, prowadził moje dwie ciąże z przebojami, konkretny, rzeczowy, ma czas dla pacjentki, faktem jest, że kolejki pod gabinetem są dość spore , ale to chyba świadczy dobrze o lekarzu polecam z czystym sumieniem

Bardzo dobry,kompetentny lekarz zapewnia nie tylko opiekę w gabinecie ale również w szpitalu można na niego liczyć.Prowadzi moją drugą ciążę i nie zamieniłabym go nigdy na innego lekarza

Prowadził moje dwie ciąże , fachowa opieka nie tylko w gabinecie ale jak trzeba to i w szpitalu - jestem bardzo zadowolona!!!! W 100% polecam

Zdecydowanie odradzam tego lekarza. Nie wiem czy prywatnie tez jest tak niemiły i niegrzeczny ale będąc u niego publicznie doznałam szoku jak można byc tak bezczelnym lekarzem. Przy pierwszej wizycie był w miare, wydawało się, że miły i może jakieś kompetencje ma ale za drugim razem czar prysł. I nie chodzi mi tylko o podejscie obcesowe do mnie jako pacjentki ale o kompetencje lekarskie. Zbagatelizował totalnie moj problem, mówiąc kolokwialnie olał mnie. może dlatego ze marudzi, że siedzi w przychodni prawie charytatywnie. kasy w łape nie ma to i ma w duszy pacjentke. Wcześniej chodziłam do Dr. Magnuszewskiej ale ponieważ nie mogła przyjmować szukałam innego lekarza. Polecili mi właśnie Sikorę, totalna pomyłka a Dr. Magnuszewskiej nie dorasta do pięt.

Jestem stala pacjentka Pana Doktora,pomimo tego ze ma naprawde bardzo duzo pacjentek to jest naprawde oddanym lekarzem.Jesli cos sie dzieje a jest w Czestochowie to zawsze znajdzie czas aby sprawdzic czy nic zlego sie nie dzieje.Jeszcze nigdy nie bylo takiej sytuacji zeby zostawil mnie bez jakiejkolwiek opieki.Jest naprawde bardzo dobrym lekarzem i dobrym czlowiekiem.

polecam chodze do tego lekarza kilka lat prowadzil moja ciaze i jestem zadowolona konkretny, mily, zawsze usmiechniety,

Pan Profesor leczył mnie przez 1,5roku z powodu endometrium, później zmiana diagnozy na PCOS. Przepisywał Diane 35, potem Primolud Nor, który spowodował całkowity zanik miesiączkowania. Do tego wszystkiego Pan Profesor stwierdził, że będę miała bardzo poważne problemy z zajściem w ciążę, jeśli w ogóle mi się to uda. Ostatecznie z powodu przyjmowanych leków trafiłam do szpitala na oddział endokrynologiczny na wywołanie miesiączki. Podczas pobytu w szpitalu po miesiączce, zrobiono mi wszystkie badania hormonalne. Byłam konsultowana u 4 specjalistów, ginekologów-położników. Każdy z nich złapał się za głowę na informacje o moim ...

Ostatecznie z powodu przyjmowanych leków trafiłam do szpitala na oddział endokrynologiczny na wywołanie miesiączki. Podczas pobytu w szpitalu po miesiączce, zrobiono mi wszystkie badania hormonalne. Byłam konsultowana u 4 specjalistów, ginekologów-położników. Każdy z nich złapał się za głowę na informacje o moim leczeniu. Ostatecznie okazało się, że jestem zdrowa, mowy nie ma o bezpłodności, o PCOS mogę zapomnieć. Szkoda tylko, że byłam truta przez tak długi okres czasu :(( NIE POLECAM.

Szczerze polecam Pana doktora. Jest profesjonalny w tym co robi. Prowadził moje dwie ciąże i widać od razu że bardzo dobrze się na tym zna. Zawsze uprzejmy, miły. Wiadomo ze trzeba swoje odczekać zanim się wejdzie na wizytę, jednak warto.

Lekarz dobry jak nic się nie dzieje, jak pojawiają się problemy rozkłada ręce i mówi: "Samo przejdzie".... Zwodził mnie przez 2 lata twierdząc, że nic się takiego strasznego nie dzieje, dlatego nie polecam. Przepisuje też hormony bez zlecenia zbadania ich poziomu! Na wizytę umawia niby na godzinę, ale zawsze 2 godziny w poczekalni trzeba odsiedzieć. Bardzo drogi, za każdą wizytę woła 150zł. Jak ma zły humor to trzeba z niego wyciskać informacje, a jego recepcjonistka jest bardzo oschła.