lekarz Jerzy Sikora

Lekarz nadaje się do prowadzenia ciąży

Lekarz nadaje się do prowadzenia ciąży

Jestem stala pacjentka Pana Doktora,pomimo tego ze ma naprawde bardzo duzo pacjentek to jest naprawde oddanym lekarzem.Jesli cos sie dzieje a jest w Czestochowie to zawsze znajdzie czas aby sprawdzic czy nic zlego sie nie dzieje.Jeszcze nigdy nie bylo takiej sytuacji zeby zostawil mnie bez jakiejkolwiek opieki.Jest naprawde bardzo dobrym lekarzem i dobrym czlowiekiem.

nie polecam nikou takiego lekarza ,brak kompetencji

nie polecam nikou takiego lekarza ,brak kompetencji

Na tak dużą ilość wizyt jakich odbyłam u Pana Doktora nie zdołał mi w niczym pomóc ani niczego nie objaśnił.

Pan Profesor leczył mnie przez 1,5roku z powodu endometrium, później zmiana diagnozy na PCOS. Przepisywał Diane 35, potem Primolud Nor, który spowodował całkowity zanik miesiączkowania. Do tego wszystkiego Pan Profesor stwierdził, że będę miała bardzo poważne problemy z zajściem w ciążę, jeśli w ogóle mi się to uda. Ostatecznie z powodu przyjmowanych leków trafiłam do szpitala na oddział endokrynologiczny na wywołanie miesiączki. Podczas pobytu w szpitalu po miesiączce, zrobiono mi wszystkie badania hormonalne. Byłam konsultowana u 4 specjalistów, ginekologów-położników. Każdy z nich złapał się za głowę na informacje o moim ...

Ostatecznie z powodu przyjmowanych leków trafiłam do szpitala na oddział endokrynologiczny na wywołanie miesiączki. Podczas pobytu w szpitalu po miesiączce, zrobiono mi wszystkie badania hormonalne. Byłam konsultowana u 4 specjalistów, ginekologów-położników. Każdy z nich złapał się za głowę na informacje o moim leczeniu. Ostatecznie okazało się, że jestem zdrowa, mowy nie ma o bezpłodności, o PCOS mogę zapomnieć. Szkoda tylko, że byłam truta przez tak długi okres czasu :(( NIE POLECAM.

Niemiło wspominam pana doktora.Liczyły się dla niego tylko pieniądze i hurtowe przyjmowanie pacjentek.W poczekalni siedziało sie bardzo długo, a jeśli przyszedł ktoś nie planowy i zpłacił dużo został od razu przyjęty.Inna sprawa to fakt że nie wyjaśnia problemów o jakie pytają kobiety po raz pierwszy w ciąży.Kiedy spytałam dlaczego mam tak dużo białych krwinek powiedział że jeśli chciałabym zadawać takie pytania to ta wizyta powinna by wyglądać inaczej i inaczej kosztować.Do porodu też nie przyjechał mimo tego że obiecywał całą ciążę że będzie.

Szczerze polecam Pana doktora. Jest profesjonalny w tym co robi. Prowadził moje dwie ciąże i widać od razu że bardzo dobrze się na tym zna. Zawsze uprzejmy, miły. Wiadomo ze trzeba swoje odczekać zanim się wejdzie na wizytę, jednak warto.

DR JERZY SIKORA TO NAPRAWDĘ BARDZO DOBRY LEKARZ.LECZĘ SIĘ JUŻ U NIEGO 11 LAT.BYŁ PRZY MNIE PRZY BARDZO CIĘŻKIM PORODZIE,PROWADZIŁ MOJĄ DRUGĄ PEŁNĄ KOMPLIKACJII CIĄŻĘ, BYŁ TAKŻE PRZY PORODZIE,KTÓRY MIŁO WSPOMINAM,PONIEWAŻ LEKARZ BARDZO MI POMÓGŁ.NADAL JESTEM JEGO PACJĘTKĄ.

BABECZKI PAN DR JEST NAPRAWDĘ BARDZO MIŁY, MĄDRY I WARTY POLECENIA. POZDRAWIAM SYLWIA

Znakomity lekarz, delikatny i bardzo taktowny. Wszystko stara się wytłumaczyć, nie bagatelizuje żadnego problemu.Prowadził dwie moje ciąże i wszytko było w jak najlepszym porządku. Polecam i pozdrawiam serdecznie Pana doktora.