lekarz Jerzy Sikora

Lekarz preferujący kobiety ciężarne. Niemiły w kontakcie i wyjątkowo mało życzliwy Wykazuje brak kompetencji jeśli chodzi o wizytę z problemami ginekologicznymi.Nie polecam tego lekarza kobietom które nie są w ciązy.

Osobiście polecam tego lekarza,super kontakt zaangażowanie pełen profesjonalizm.Prowadził całą moją ciąże był przy porodzie. Jedyny minus KOLEJKI ;-)))

Osobiście polecam tego lekarza,super kontakt zaangażowanie
pełen profesjonalizm.Prowadził całą moją ciąże był przy porodzie.
Jedyny minus KOLEJKI ;-)))

Osobiście polecam tego lekarza,super kontakt zaangażowanie
pełen profesjonalizm.Prowadził całą moją ciąże był przy porodzie.
Jedyny minus KOLEJKI ;-)))

Bardzo dobry specjalista,można na nim polegac.Miły i sympatyczny,naprawde polecam.

witam, lekarz ten jak dotąd prowadził moją jedną ciążę i mogę go jak najbardziej polecić. Zawsze mogłam na niego liczyć.

Lekarz naprawdę kompetentny.Prowadził moją ciążę i był naprawdę na każde zawołanie.Mogłam do niego dzwonić o każdej porze dnia, a nawet w nocy.Miałam kilka wizyt w gabinecie bez zapisu i nie chciał za nie pieniędzy.Jestem jego pacjentką od 10 lat i nie zamierzam zmieniać lekarza.

Lekarz uprzejmy lepszy od tych co u nich byłam do tej pory. Pieniędzy ode mnie nie chciał zapłaciłam za parę wizyt a później prawie nic. Czasem się gubi troszkę.

Wspaniały lekarz. Serdecznie polecam. Prowadził moje 2 ciąże. Nadal jestem jego pacjentką.

Poród szybki i bez problemów w przyjemnej atmosferze

Poród szybki i bez problemów w przyjemnej atmosferze

powinni ode4brac mu prawo do wykonywania zawodu... dziecko do konca zycia jest przez jego nieudolnosc kaleką

powinni ode4brac mu prawo do wykonywania zawodu...
dziecko do konca zycia jest przez jego nieudolnosc kaleką