lekarz Jerzy Siwiec

Psychiatra

Bardzo dobry specjalista, dopiero zaczynam u niego terapię na depresję ale już czuję ze ma bardzo dobry wpływ na mnie. Jest konkretny i do tego w można do niego dzwonić o każdej pełnej godzinie, żeby nie przeszkadzać podczas pracy z innymi. To bardzo pomaga bo nigdy nie wiadomo kiedy zacznie sie panikować. Po chwili rozmowy szybko się uspokajam. Widać, że dr. Jerzy Siwiec ma duże doświadczenie i robi to co robi bo chce pomagać ludziom. Co do poprzedniego komentarza, u mnie tez sie zdażyło, że odebrał telefon od innego pacjenta podczas naszej sesji. ale grzecznie przeprosił. Trzeba zrozumieć, że mógł dzwonić ktoś kto był w bardzo kiepskim stanie psychicznym. Poza tym godzina pracy u Pana dr. nie zawsze trwa równo godzinę. Jezeli trzeba przegadać coś do konca to nie wygania z gabinetu po upływie czasu tylko załatwia sprawe. Daje 6 x 5. Najlepszy specjalista u jakiego byłem w pełni mu ufam. Pozdrawiam i gorąco polecam!

Dr Siwiec jest bardzo dobrym specjalistom polecam jestem przez niego leczona bardzo skutecznie na depresję pomógł mi żyć. Za pomocą rozmów i preparatów postawił mnie na nogi wreszcie mam ochotę żyć a nie tylko myśleć jak przerwać Polecam

Pan doktor podczas spotkania wychodził, odbierał telefon - takie zachowanie sprawiło, że nie nabrałam zaufania i źle się czułam jako pacjentka.