lekarz Jerzy Skotnicki

Ginekolog

Niesamowicie uprzejmy i cierpliwy człowiek. Rozumiem, jeśli pacjentka twierdzi, że jego teksty są nie na miejscu, ale osobiście uważam, że "wyskakuj z majtek" to ironia i żart. Pan Skotnicki poświęca każdej pacjentce tyle czasu, ile potrzeba, nie spieszy się. Zauważyłam, że panie wychodzą z gabinetu uśmiechnięte. Wizyta nie jest droga, cytologia zawsze darmowa. Doktor ma zdrowe podejście do antykoncepcji i planowania rodziny. Badanie jest bezbolesne i delikatne. Ja jestem zadowolona w 100%.

jestem bardzo zadowolona :) Pan dr zrobil mi cytologie a o wyniku poinformowal mnie smsem. Zaoszczedzil moj czas i pieniadze :) a co do zartow to Drogie Panie dajcie na luz :)

plus dla tego lekarza za bezproblemowe wypisywanie recept i poświęcanie czasu pacjentce, ale jego żarty i komentarze są po prostu okropne, nie wiem czy to nie kwalifikuje się pod molestowanie, teksty typu "wyskakuj z majtek", "zasponsoruję Ci to badanie" albo "następnym razem chcę Cię zobaczyć bez majtek" są niestosowne i obelżywe, ani mnie nie śmieszą ani nie rozładowują atmosfery, gdyby nie to bardzo lubiłabym tego lekarza. I jeszcze dodawanie pacjentek do znajomych na facebooku by je sobie "podglądać", czuję się zażenowana po każdej wizycie, chodzę tam teraz tylko po recepty, ...

I jeszcze dodawanie pacjentek do znajomych na facebooku by je sobie "podglądać", czuję się zażenowana po każdej wizycie, chodzę tam teraz tylko po recepty, na badania szukam innego lekarze

zgadzam sie w 100% z pozostałymi opiniami bylam tam tylko raz i to najleprzy ginekolog u jakiego bylam podchodzi do pacjetki po ludzku, wszystko wytlumaczy, wszystko sie mozna go zapytac, zawsze odbiera telefon i mozna do niego zadzwonic o kazdej porze bede do niego napewno chodzic, ciesze sie ze znalazlam takiego lekarza

zgadzam sie w 100% z pozostałymi opiniami
bylam tam tylko raz i to najleprzy ginekolog u jakiego bylam
zawsze odbiera telefon i mozna do niego zadzwonic o kazdej porze
bede do niego napewno chodzic, ciesze sie ze znalazlam takiego lekarza

Polecam tego lekarza każdej kobiecie. jest bardzo miły i sympatyczny. Nie dość,że zapłaciłam za wizyte 50 zł to jeszcze cytologie miałam za darmo. Dodatkowo z własnej woli wypisał mi receptę na tabletki atykoncepcyjne, które biorę i jeszcze inną receptę na bakterie w moczu, z którymi się borykam od miesiąca ;/

Fantastyczny lekarz, chodziłam do niego przez kilka lat, zawsze wszystko wyjaśnił, badania były dokładne, łacznie z darmową cytologią i badaniem piersi. Zawsze miał czas aby wysłuchać i zażartować. Gorąco polecam!!!

świetny lekarz, z grzybica chodzilam do innego lekarza przez cala ciaze oraz jeszcze po niej, zaraz po wyleczeniu ona wracala, a po wyleczeniu jej przez pana Skotnickiego jest juz wszystko w porzadku, serdecznie polecam kazdemu! do kazdej pacjentki podchodzi jak czlowiek, poswieca duzo czasu na rozmowe, stara sie zeby czuc sie u niego jak u przyjaciela, zawsze potrafi zazaertowac i pocieszyc

Bardzo dobry lekarz.Profesjonalista w każdym calu a do tego bardzo sympatyczny człowiek.Można z nim porozmawiać o wszystkim,każdy problem jest dla niego ważny,można do niego zadzwonić o każdej porze.Prawdziwy przyjaciel ciężarnej.Polecam każdemu.

Był moim pierwszym ginekologiem i podszedł do mnie po ludzku - b.konkretny,ma normalne podejście do sexu,bez owijania w bawełnę można mu powiedzieć czego się oczekuje. Choć do niego już nie chodzę - polecam.

Zdecydowany pozytyw dla tego lekarza :)Prowadzi moją ciąże i jestem bardzo zadowolona,bardzo przyjemny ,konkretny lekarz.Można porozmawiać o wszystkim i zawsze ma czas dla pacjentki.

Wciąż poszukujesz "Ginekolog Kraków"?

lek. med.
Andrzej Bałasz

USG ginekologiczne
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej ARKA
Królowej Jadwigi 15
Szpital Specjalistyczny im. Ludwika Rydygiera
Os. Złotej Jesieni 1
Kraków
Medyczne Centrum Diagnostyczno-Terapeutyczne „RUCZAJ”
ul. Kobierzyńska 98

lek. med.