dr n. med. Jerzy Smoszna

Nefrolog

Dr Smoczna to jedyny lekarz z powołania. Uwielbiam do niego przychodzić. Może to dziwne co piszę ale niestety tylko raz w roku go odwiedzam. Na szczęście moja jedna nerka dobrze pracuje. To lekarz jakich się już nie spotyka na tym świecie. Wysłucha, uśmiechnie się powie dobre słowo. Nastawia mnie bardzo pozytywnie że wszystko będzie dobrze. Niech Pan Doktor żyje nam jak najdłużej !!!! Wierna pacjentka poradni nefrologicznej w szpitalu na Szaserów.

Wierna pacjentka poradni nefrologicznej w szpitalu na Szaserów.

"Ginący gatunek" - tak o Panu doktorze powiedział jeden z młodych lekarzy. Jak już ktoś napisał - taki lekarz jest tylko jeden. Zawsze zyczliwy, optymistyczny, dociekliwy i cierpliwy. Świetny fachowiec, słuchający pacjenta. "Czasem czegoś dowiadujemy się także od pacjentów" - powiedział kiedyś...

Taki lekarz to diament. Najpierw wyniki, pózniej diagnoza, na koniec leczenie i nie chodzę na dializy - dziękuję doktorze.

Jeśli będziesz miał to szczęście i tracisz na oddziale pod opiekę dr.Jerzego smoszny to będziesz żyć z cała pewnością nie ma drogiego takiego.