dr n. med. Jerzy Smutek

Jakiś czas temu wyrwał z mojej książeczki RUM kilka kartek bez mojej wiedzy i rozliczył sobie na nich drogie badania.Wiem, ponieważ korespondowałam w tej sprawie z NFZ, wiem też, że był to jego stały proceder. Nie polecam tego lekarza.

Pan dr zajmuje sie rownież problemem nietrzymania moczu u kobiet.może troche za mało czasu poświęca na rozmowę-wywiad z kobietą.Uważam że profesjonalnie podchodzi do badań i diagnozy.Polecam

Dziekuje dzieki niemu wykryto guzy u mnie w stadim niezaawansowanym! gdzie zaden z innych lekarzy leczących mnie równolegle nie zauwazył ich.. ;/

CHAM. Nie polecam!!!!! Miałam nieprzyjemość spotkać się z tym lekarzem na oddziale szpitala przy ulicy Klinicznej. Jest zadufanym, nieprzyjemnym typem, łasym tylko na komplementy, jaki to nie jest przystojny. Bada boleśnie. Niczego nie tłumaczy, potrafi wejść do sali, ugnieść biust, rzucić: "guz! nie podoba mi się to" i wyjść. Dziękuję temu panu!

DOBRY LEKARZ, RZETELNY, MA BARDZO DUŻĄ WIEDZE, DOKŁADNIE MI WYTŁUMACZYŁ NA CZYM POLEGA MÓJ PROBLEM I JAK MAM SIĘ PRZED NIM WYSTRZEGAĆ, MOŻE PANI W RECEPCJI JEST RZECZYWIŚCIE NIE MIŁA ALE TYLKO JEDNA, DRUGA ZAWSZE WITA UŚMIECHEM

Wizyta była okropna. Lekarz na początku wizyty stwierdził, że nie potrzebnie zawracam mu głowę (jestem w 8 tyg. ciąży, krwawiłam i plamiłam ze skrzepami). Przy studentach stwierdził, ze tak wygląda pacjentka której nie chce się iść do przychodni i On jako lekarz z pięcioma fakultetami nie powinien zajmować sie takimi sprawami, ale skoro już zszedł do mnie, to mnie zbada. Badanie przebiegało w obecności studentów, bez mojej zgody. Po badaniu, Pan Doktor dał wykład swoim studentom na temat poronień i możliwych przyczyn krwawienia w ciąży. Do mnie jako pacjentki zwracał ...

Badanie przebiegało w obecności studentów, bez mojej zgody.
Po badaniu, Pan Doktor dał wykład swoim studentom na temat poronień i możliwych przyczyn krwawienia w ciąży. Do mnie jako pacjentki zwracał się sporadycznie.
Stwierdził również cytuję : "z lenistwa nie zrobi mi badania USG" by stwierdzić czy bije serduszko(czy dziecko żyje), bo mogę przecież pójść do swojego lekarza prowadzącego.
A tak naprawdę to " W Anglii do 12 tygodnia nikt nie zajmuje sie pacjentkami w ciąży". Ja to wszystko wiem, tylko mieszkam w Polsce i tu mam możliwość dbania i obserwowania ciąży już od początku, więc chcę z tego korzystać jak pewnie wiele kobiet.
Tak wyglądała moja wizyta u Pana Smutnego.
Smutne jest to ,że tacy ludzie (nie podważam absolutnie jego wiedzy i umiejętności lekarskich)kształcą przyszłych lekarzy i uczą bezdusznego, chamskiego stosunku do pacjentów.
Poza tym stresowanie i upokarzanie kobiet w ciąży na pewno nie ma dobrego wpływu ani na dziecko ani na kobietę .

Do lekarza nie mam zastrzeżeń. Polecam w 100%. Niestety bardzo niemiło traktuje pacjentów pani z recepcji. Jest arogancka, zero uśmiechu i chęci pomocy. Ostatnio przyszłam do gabinetu skonsultować jedną pozycję na moich wynikach. Krótkie pytanie, 5 min w gabinecie. Zależało mi bo wyjeżdzałam na dwa tygodnie w delegację. I mimo, że bardzo ją prosiłam, że przyjdę jak doktor skończy przyjmować, to mnie prawie wyrzuciła mówiąc, że nie ma takiej opcji, bo mają opóźnienie a lekarz nie zostanie ani minuty dłużej. Czy tak się traktuje pacjentów?

jest wciaz przepracowany i przemeczony, podchodzi do problemow ilosciowo, nie daje wsparcia, jest nieuprzejmy, jesli ktos ma watpliwosci uslyszalam ze zaplace 2x wiecej za wizyte za to ze przedluzam pytaniami ..

Bardzo dobry lekarz-profesjonalista

Bardzo dobry lekarz-profesjonalista