dr n. med. Jerzy Sokołowski

Urolog

2,4

Po błędnej ,jak się później okazało,diagnozie,dr Sokołowski leczył mnie przez 4 tygodnie antybiotykiem,wyznaczając wizyty na przemian w prywatnej przychodni /kasując za każdą wizytę/lub w szpitalu,w którym pełnił funkcję ordynatora.Cztery tygodnie poruszałem się z założonym cewnikiem.Diagnozy doktor nie chciał lub nie umiał postawić.Podejście do mnie ,jako pacjenta i człowieka ,to szczyt ignorancji i bezszczelności .Po paru tygodniach wizyt w szpitalu u pana ordynatora Sokołowskiego i jego zastępcy ,zdecydowałem się na wyjazd do kliniki w Niemczech,gdzie w parę godzin przeprowadzono niezbędne badania,i na drugi dzień byłem operowany.Po tygodniu powróciłem do kraju wyleczony.Nie polecam w żadnym przypadku dr Sokołowskiego.

jak taki jest nfz to dr na emerturę bo to co robi to chyba początek nie wiem czego jego czasy już minęły a kase to niech robi prywatnie jego diagnozy to ????????????????? aby się .........

Nie polecam nikomu, w trosce o zdrowie innych paciętów. Broni swojego kolesia chirurga który robi ludziom krzywdę operując ich. Obaj pracują w szpitalu na ul. Kamińskiego

Dr Sokolowski w latach 90tych nie do konca skuteczne leczył ojca. Po niektórych zabiegach w jego gabinecie , na drugi dzien było wzywane pogotowie do domu. Po skierowaniu na zabieg do swojego oddziału szpitalnego i tam potraktowaniu pacjenta jak ...psa , skończył się 10 letni okres zasilania konta pana doktora. Pacjent żyje tylko dlatego ze dr BELDA w swojej prywatnej klinice go skutecznie operował i zawsze traktowal bardzo po ludzku, z sercem i profesjonalnie.

Zawiodłem się -polecam "receptę"-Panu doktorowi chodzenie 3x tygodniowo na chorym obolałym palcu nogi od rana ,gdyż to są metody dla pacjenta ,który znalazł się po wizycie w szpitalu z bardzo poważnym gruczolakiem.

NIE POLECAM TEGO LEKARZA BO JEDZIE NA OPINI A WIEK ROBI SWOJE.NIE POLECAM CHYBA ŻE MA SIE ZASOBNY PORTWEL I SIĘ ZAPŁACI ZA OPIEKE.JAK DLA MNIE TO POWINIEN JUZ PÓJŚĆ NA EMERYTURE.NIE POLECAM

zarówno w osrodku publicznym ja i prywatnym gabinecie gorąco polecam

zarówno w osrodku publicznym ja i prywatnym gabinecie gorąco polecam