dr n. med. Jerzy Sokołowski

Chirurg urazowy, Ortopeda

1,3
1,4
1,1

Przez tego człowieka nie podnoszę stopy= uszkodził mi nerw, prawie został bym na wózku. Brak wiedzy i kompetencji.

Totalnie nietrafiona diagnoza. Badanie wykonane dokładnie i rzeczowo. Uraz zdiagnozował jako "po skręceniu kolana", diagnoza opierała się na zdjęciu RTG i wcześniejszym badaniu. Leczeniem miała być rehabilitacja laserem, magnetronem i "ćwiczyć, ćwiczyć". Podczas badania miałem ograniczoną ruchliwość kolana o 20 stopni w stosunku do zdrowego. Prawidłowa diagnoza: naderwany przyczep mięśnia, uszkodzone wiązadło, krwiak w kolanie. Prawidłowe leczenie: brak ćwiczeń, usunięcie krwiaka, stopniowa rehabilitacja.

Totalnie nietrafiona diagnoza.
Prawidłowe leczenie: brak ćwiczeń, usunięcie krwiaka, stopniowa rehabilitacja.

Kompletne dno.Nie odpowiada na zadane pytania. Lekarz z poprzedniej epoki.

Kompletne dno.Nie odpowiada na zadane pytania. Lekarz z poprzedniej epoki.

Wizyta na żenujacym poziomie, żadnych wyjaśnień, ma się wrażenie że jesteś intruzem, a pan doktor na wstępie jest na Ciebie obrażony, pani asystentka również. Dostałem skierowanie na rehabililitację bez żadnego wyjaśnienia co mi dolega...konował, szkoda czasu i skierowania

Całkowicie zgadzam się z poprzednimi opiniami.Dodatkowo "asystentka"pana doktora ma nadprzyrodzone zdolności ,pomimo że przy poprzedniej mojej wizycie nie była w gabinecie to bardzo dokładnie pamięta co pan doktor mi zalecił.Koszmar !!!

konował i oszust!!!!! wypiera się swojej wcześniejszej diagnozy jeśli okazuje się, że była nietrafiona. wrzeszczy na pacjenta. całą winą za złe leczenie obarcza pacjenta, a sam wypiera się wszystkiego!!!!

Badanie przeprowadza zdaleka stara się nie dotykać pacjęta, nie zleca badań, uznaje badania sprzed 10 lat, jest niesympatyczny, na pytania szczegółowe wzrusza ramionami. I tak na zwichnięty bark stwierdził na podstawie zdjęć z 2000 roku że mam skolioze (nie zauważył że wyleczoną, a zamiast tego mam kyfoze o dyskopati nawet nie wspomniał) i koniec wizyty