lekarz Jerzy Sołtys

Polecam Dr Sołtysa jest najlepszym lekarzem, polecam go w 100%. Wszystko tłumaczy nie trzeba się dopytywać pełen profesjonalizm

ludzie nie ma lepszego lekarza na świecie bardzo polecam prawdziwy lekarz z powołania

Lekarz godny polecenia. Po doświadczeniu z innymi lekarzami zawsze chce się do niego wracać. Miły, kompetentny, dostępny pod tel. całą dobę, dokładny, umiejący wczuć się w sytuacje pacjentki

Witam!! Prowadzilam u P. Dr Sołtysa swoją pierwsza ciaże z polecenia i jestem z niego zadowolona!! jest lekarzem dokladnym nie to co inni, podchodzi do sprawy bardzo kompetentnie. CO do okreslenia wagi dziecka jest naprawde w ty dobry. Z waga dziecka mojego obliczyl co do Grama!! Naprawde polecam !!!

Naprawde polecam !!!

byłam i prywatnie i publicznie miałam problemy w ciąży leżałam w szpitalu w limanowej nie znam lepszego lekarza bo i na wizycie prywatnej jak i publicznej traktuje pacjentke tak samo-czyli b.dobrze.moja córa ma 3latka jest zdrowa a mialam naprawde powazne problemy pan Sołtys potrawi dodac otuchy i podtrzymac na duchu i naprawde kobieta jest w stanie uwierzyc ze będzie dobrze.PODCHODZI KOMPLEKSOWO DO KAŻDEGO PROBLEMU-TAKICH LEKARZY WIĘCEJ.

Lekarz bardzo oddany pacjentowi,jest bardzo kompetentny.wiem z własnego doświadczenia.Polecam

Ten lekarz spełnił moje oczekiwania!!!

Ten lekarz spełnił moje oczekiwania!!!

jestem w ciazy chodze do lekarza od 5 miesiecy jestem bardzo zadowolona z jego usług zawsze jest usmiechniety przyjazny kobieta gdy cos sie dzieje złego o kazdej porze mozna dzwonic sie sie dopytac o niepokojace mnie sprawy mysle ze to jest naprawde lekarz z powołania