dr n. med. Jerzy Staśkiewicz

2,9
3,1
3,1
3,3

Niewiem skad takie opinie ze zadufany w sobie...nonsens!Bardzo mily,ma dobre podejscie do pacjenta potrafi tak z Toba zagadac ze czlowiek niewie kiedy juz Cie przebadal,co dla mnie jest wielkim plusem bo wiadomo takie badanie krepuje!Mi osobiscie ten lekarz uratowal zycie corki,i bede mu wdzieczna do konca zycia..A zaczelo sie od tego ze zaszlam w ciaze i pewnej soboty dostalam krwotok,zaden inny lekarz nieprzyjal by mnie w sobote kiedy ma czas dla siebie nawet za pieniadze...a on przyjal mnie w swoim gabinecie mimo wszystko zapisal leki kazal lezec i dzieki niemu moja ciaza sie uratowala i urodzilam zdrowe dzieciatko!Moja kolezanka miala podobny problem i rowniez ja przyjal,niezamienie go na zadnego innego lekarza ,bo wiem ze wrazie czego moge na niego liczyc!!!!A te negatywne opinie....hm pewnie konkurencja.....nieznam zadnego lekarza ktory moglby mu dorownac!!!

Bardziej biznesmen niż lekarz. Bardzo w porządku jak płacisz. Państwowo na fundusz szczerze odradzam.

Lekarz do czasu porodu wydawał się w porządku, jednak kiedy trafiłam na porodówkę, a Pan doktor pełnił właśnie dyżur nie zajął się mną właściwie, dwa dni wcześniej byłam na wizycie u niego i USG wykazało że dziecko waży 3800... ( po porodzie 4300). Poród był straszny i mógł skończyć się źle dla mnie i dla mojego dziecka... Ale Pana doktora to chyba nie obchodziło, bo jak słyszałam, trzeba było zapłacić minimum 1000zł by się mną zainteresował na porodówce. Dziecko wyciągnięto kleszczami, a ja po porodzie przez miesiąc dochodziłam do siebie. Ja nigdy już nie odwiedzę tego Pana ani szpitala w Inowrocławiu.

Pierwszy raz miałam z nim do czynienia na porodówce, okazał się bardzo miłym lekarzem, ciągle do mnie przychodził, odebrał poród, wszystko bylo oki; na drugi dzień nawet przyszedł do mnie zapytał ile dziecko waży, pogłaskał mnie po policzku, życzył powrotu do kondycji...byłam bardzo mile zaskoczona i cały poród również wspominam miło...

mnie sie nie udalo ale tylko ten lekarz okazał zrozumienie i troche empatii. do końca podtrzymywal mnie na ducu a i po poronieniu przyszedł sprawdzić jak się czuje.

Pan doktor jest kompetentny,poświęca dużo czasu pacjentce.Godny polecenia.

Pan doktor jest kompetentny,poświęca dużo czasu pacjentce.Godny polecenia.

Super lekarz-prowadził moje dwie ciaże Bardzo miłyi kompetantny Gdyby nie jego fachowa pomoc moja koleżanka nie miałaby dzisiaj pieknego synka którego inny ,,fachowiec,, kazał usunąć jako martwy płód Jedynym minusem są długie kolejki w poczekalni ale chcąc się leczyć u najlepszego lekarza w mieście warto poczekać

Super lekarz-prowadził moje dwie ciaże
Bardzo miłyi kompetantny

Super lekarz prowadził moja ciaze był również przy porodzie dzięki czemu czułam się pewniej po porodzie pofatygował się na salę żeby zapytac sie o samopoczucie.Polecam go w 100%

Super lekarz prowadził moja ciaze był również przy porodzie

Naciągacz. Nie pomógł, nie zainteresował się przyczyną choroby. Badanie wykonał tylko takie jakie mógł zrobić u siebie w gabinecie (wiadomo - kasa). A o badaniach dodatkowych, które powinien zlecić nawet nie wspomniał. Przepisał tabletki, skasował i tak pozbył się pacjentki. Teraz leczę się gdzie indziej. Potem słyszałam o nim wiele złego, np. o kobietach w ciąży, które chodza do niego na wizyty prywatnie, gdy przychodzi do porodu, wogóle się tym nie interesuje. Ale porodówka w inowrocławskim szpitalu to już wogóle inny tragiczny temat

bardzo dobry doktor, wytlumaczyl na wizycie dokladnie co mi dolega a przy tym byl bardzo mily, godny polecenia