lekarz Jerzy Staszyński

Ginekolog, Ginekolog położnik

Nie polecam. Do doktora trafiłam aby potwierdzić ciążę. Niestety zostałam tylko nastraszona, że prawdopodobnie trzeba będzie ciążę usunąć. Była to wczesna ciąża i trzeba było mnie zapewnić, że należy poczekać, a nie od razu wyrażać takie opinie. Ciąża była i szczęśliwie się zakończyła - jednak wszystko dzięki innym lekarzom.

Nie polecam.

Zero podejścia do pacjętki. Nie polecam nikomu tego lekarza, podczas badania obchodził się jak z BYDŁEM, Nie potrafi nawiązać kontaktu z pacjętką, gdybym się sama z siebie nie pytała o pewne rzeczy to by mi nic nie powiedział. Lekarz nie do badania kobiet lecz Zwierząt Poradnia w Bystrzycy Kłodzkiej

Poradnia w Bystrzycy Kłodzkiej

Jest lekarzEM ktÓry spełnił moje oczekiwania,budzącym zaufanie.Ma czas dla pacjenta.POLECAM.

WYSOKIEJ KLASY SPECJALISTA GINEKOLOG.POSIADA DUZA WIEDZE I DOSWIADCZENIE ZAWODOWE.STAWIANE ROZPOZNANIA SA BARDZO TRAFNE.JEST ZORIENTOWANY NA BIEZACO W NOWYCH TERAPIACH,DOTYCZACYCH SWOJEJ SPECJALNOSCI.WSZYSTKO PRZEJRZYSCIE WYTLUMACZY,MA CZAS DLA PACJENTKI,WYBIERA NAJSKUTECZNIEJSZE METODY LECZENIA,CO DAJE POCZUCIE BEZPIECZENSTWA I CO NAJBARDZIEJ ISTOTNE POZYTYWNE EFEKTY.JEGO ZAANGAZOWANIE,DOKLADNOSC,PROFESJONALIZM ZASLUGUJA NA UZNANIE.POLECAM .K KANIOS

Ordynator oddziału położniczego w Kłodzku. Zszył mnie tak dobrze po nacięciu krocza, że po dwóch dniach od porodu siadałam bez żadnych problemów i nie musiałam łykać tabletek przeciwb.