lekarz Jerzy Staszyński

Ginekolog, Ginekolog położnik

Jest lekarzEM ktÓry spełnił moje oczekiwania,budzącym zaufanie.Ma czas dla pacjenta.POLECAM.

Zero podejścia do pacjętki. Nie polecam nikomu tego lekarza, podczas badania obchodził się jak z BYDŁEM, Nie potrafi nawiązać kontaktu z pacjętką, gdybym się sama z siebie nie pytała o pewne rzeczy to by mi nic nie powiedział. Lekarz nie do badania kobiet lecz Zwierząt Poradnia w Bystrzycy Kłodzkiej

Poradnia w Bystrzycy Kłodzkiej

WYSOKIEJ KLASY SPECJALISTA GINEKOLOG.POSIADA DUZA WIEDZE I DOSWIADCZENIE ZAWODOWE.STAWIANE ROZPOZNANIA SA BARDZO TRAFNE.JEST ZORIENTOWANY NA BIEZACO W NOWYCH TERAPIACH,DOTYCZACYCH SWOJEJ SPECJALNOSCI.WSZYSTKO PRZEJRZYSCIE WYTLUMACZY,MA CZAS DLA PACJENTKI,WYBIERA NAJSKUTECZNIEJSZE METODY LECZENIA,CO DAJE POCZUCIE BEZPIECZENSTWA I CO NAJBARDZIEJ ISTOTNE POZYTYWNE EFEKTY.JEGO ZAANGAZOWANIE,DOKLADNOSC,PROFESJONALIZM ZASLUGUJA NA UZNANIE.POLECAM .K KANIOS

Ordynator oddziału położniczego w Kłodzku. Zszył mnie tak dobrze po nacięciu krocza, że po dwóch dniach od porodu siadałam bez żadnych problemów i nie musiałam łykać tabletek przeciwb.

Wciąż poszukujesz "Ginekolog Lądek-Zdrój"?

Mickiewicza 41
58-310 Szczawno-Zdrój

Andrzej Morawski

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "MEDIMO" - Instytut Medyczny
ulica Cisowa 2
57-300 Kłodzko
Polsko-Amerykańskie Kliniki Serca Sudeckie Centrum Kardiologiczno-Angiologiczne - Polanica-Zdrój
Jana Pawła II 2
Ginemedica