lekarz Jerzy Stępień

Uratował mi nogę "do amputacji". Dziwna , ale skuteczna metoda tlenowania nogi. Nie tylko dobry lekarz , ale i dobry człowiek. Kolejki co raz dłuższe,ale warto w nich czekać..Jak mam nadal 2 nogi to mogę na nich przyjśc i poczekać.

Wizyta do zaswiadzcenia do pracy -szkoda , ze za daleko mieszkam - takiego lekarza rodzinnego chciałabym mieć...

Dzisiaj pierwsza wizyta po burzliwym rozstaniu z poprzednim lekarzem rodzinnym. 45 minut wizyty !!! przeprosił innych czekających pacjentów, dał glukometr , diety , ściąl koszt leków o ponad 50 złotych . Na wizycie spirometria, ekg hemoglobina glukozowana i skierowanie na 6 badań .

wizyta miała być płatna - załatwiona na kartę unijną. Od wejścia miły personel,bez konieczności zdobywania numerka i zapisów. Czekanie na wizytę ok 30 min , ale wizyta bez popędzania i z załatwieniem kilku chorób. Polecam

dobry lekarz w odpowiednim miejscu ,liczy fachowość i kompetencje

dobry lekarz w odpowiednim miejscu ,liczy fachowość i kompetencje

wrażenie jest takie ,że ważniejszy jest komputer niż pacjent

wrażenie jest takie ,że ważniejszy jest komputer niż pacjent

Bez presji na czas wizyty , bez ssania kasy , kompetentnie, kulturalnie i uwaga zabawnie !! Białe kruki (z żoną) !!!!!!!!!!! Prawdziwie rodzinni lekarze !

Prawdziwie rodzinni lekarze !

Na NFZ z poza rejonu - bez problemów i kosztów w dni zgłoszenia. Poza wizytą , badanie ekg też na NFZ , leki ,dieta i dalsze zalecenia w ramach kosztów wizyty. Bez ssania kaski.