dr hab. n. med. Jerzy Sułko

Traumatolog, Ortopeda

Człowiek kompetentny,mający czas dla pacjenta,wybitny fachowiec,bardzo uprzejmy,wytłumaczy wszystkie watpliwości,nigdy mnie nie odprawił z kwitkiem ,zawsze trafne diagnozy w rzadkiej chorobie -Polecam fachowiec jakiego ciężko spotkać i co najważniejsze nie z głową w chmurach tylko pochyli się nad kazdym pacjentem!!!!

Super lekarz, wspaniałe podejście do dzieci i do rodziców. Wszystko tłumaczy dokładnie, cierpliwie i zrozumiałym dla laika językiem. Zna się na rzeczy. Widać, że jest lekarzem z powołania, któremu praca sprawia przyjemność. Polecam!

brat złamał nogę, trudny przypadek. biegł i chciał wskoczyć do pociągu, nie zdążył. pociąg uciekł a noga została. dramat. w związku z tym nasz kolega polecił nam doktora a ten szybko sprowadził nogę na swoje miejsce. Gorąco polecamy.

Doskonały lekarz! Zajmował się mną jak zerwałem ścięgno achillesa. Dziś jest wszystko ok i to dzięki niemu. Do tego jest też sympatycznym i fajnym człowiekiem z którym miło się rozmawia. Polecam!

Lekarz, który doskonale wie co robi i robi to dobrze. Pacjent czuje, że mu faktycznie zależy i, że ma w nim jakieś podparcie, zawsze może się doradzić. Polecam

Dzięki niemu mam dziś w pełni sprawną nogę, a po wypadku zapowiadało się nieciekawie. Na szczęście trafiłam właśnie na dr Sułko. To fantastyczny lekarz.

Już parę lat mija od czasu kiedy mi oba kolana zoperował. Myślałam, że już będę musiała zrezygnować ze sportu, ale jednak wszystko jest w porządku. Po operacji mogę grać w siatkę, kosza, biegać itd to czego nie mogłam bo ciągle mi rzepki uciekały.Bardzo dobrze wspominam tego lekarza.Jak najbardziej godny polecenia.

Słowa wdzięczności i podziękowania,najskromniej jak można wyrazić dla Pana Doktora.Jesteśmy niesłyszącymi rodzicami 4-letniego synka chorego na PDFF,od noworodka jest pod opieką Dr.Sułko,przeszedł już operację i jest coraz lepiej.Mamy pełne zaufanie i z całego serca doceniamy pracę Pana Doktora.Dziękujemy i życzymy Wszystkim tak wspaniałego lekarza!

Ma wspaniałe podejście do dzieci, bardzo dobry specjalista:)

Ma wspaniałe podejście do dzieci, bardzo dobry specjalista:)

Uwielbiam go ! to super lekarz, w życiu nie widziałam lepszego. Jestem pełna podziwu.

Wciąż poszukujesz "Traumatolog Kraków"?

Ortoklinik Specjalistyczny ośrodek ortopedii i traumatologii narządu ruchu w Krakowie
Lubicz 25, lok 16

Wrocławska 1-3

Dariusz Kotulski

USG ortopedyczne
Uniwersytecki Szpital Dziecięcy
Wielicka 265; 30 -663 Kraków
Centrum Medicover - Kraków Podgórska
ul. Podgórska 36