Jerzy Świątkiewicz

Neurolog

Osoba kompletnie pozbawiona empatii i obojętna na drugiego człowieka. Ignoruje część symptomów kiedy nie pasują mu do jego celów. Wątpliwe kompetecje jeśli chodzi o aspekty psychologiczno - psychiczne. Szukajcie osób o większej empatii, kompetencjach i etyce zawodowej. Na pewno to nie ten adres.

Postawił prawidłową diagnozę schorzenia, którego przez 4 lata nikt nie „zauważał”. Niestety trudno się zapisać na wizytę bo jest długa kolejka.

Nigdy wcześniej nie spotkałam lekarza z takim deficytem empatii. Jest niekompetentny, a do tego bezczelny

Po pierwszej wizycie w gabinecie miłe wrażenie. Cierpliwy i spokojny człowiek, niesamowicie dokładny, rzetelny. Polecam.

to palant.ma poważne problemy z postawieniem diagnozy.powinni leczyć się u niego pacjęci,którzy mają sporo kasy oraz końskie zdrowie.orientacyjny czas rozpoczęcia leczenia to-uwaga-sześćlat.pozdrawiam 'pacjent'

Bardzo sympatyczny po prostu prawdziwy lekarz.

Bardzo sympatyczny po prostu prawdziwy lekarz.

POLECAM, wspaniały człowiek i taki sam lekarz.

POLECAM, wspaniały człowiek i taki sam lekarz.

Niesamowity lekarz! do rany przyłóż. Kompetentny i cierpliwy. Ma dużo empatii i życzliwości. Wizyta u pana Doktora odnowiła we mnie nadzieję. Lekarz z powołania - polecam!!!

Prawdziwy fachowiec, lekarz z powołania zarówno w publicznej placówce zdr. jak i gabinecie prywatnym o czym sama się przekonałam. Marzena.

Takich lekarzy spotyka się rzadko. Fachowa pomoc, wsparcie.

Takich lekarzy spotyka się rzadko. Fachowa pomoc, wsparcie.