lek. med. Jerzy Szablewski

Psychiatra, Neurolog

Lekarz, u którego czuje się Człowiekiem a nie tylko głową, płucem czy jakąś tam jednostką chorobową. Spokojny, konkretny, potrafi rozmawiać bez używania zawodowego żargonu. Poprzez przedstawienie przynajmniej dwóch wariantów postepowania potrafi stworzyć wrażenie, że mam wpływ na terapię i to na co się wspólnie zdecydujemy jest bardziej "moje" a więc i łatwiejsze do wykonania.

cudowny człowiek i lekarz empatyczny i mądry. Oby każdy miał takie podejście do pacjenta. Godny polecenia.

Najlepszy lekarz jakiego znam, kompetentny, doświadczony i bardzo spokojny. Leczę się u niego już od dawna i zawsze mi pomaga.