prof. dr hab. n. med. Jerzy Szaflik

Dziękuję Panie Profesorze za poprawienie stanu moich oczu

Dziękuję Panie Profesorze za poprawienie stanu moich oczu

Bardzo dobry lekarz wyleczył mojego synka, gdzie inni lekarze nie dawali mu szans, jestem bardzo wdzięczna. Dziękuje Panie Profesorze Mama Jacusia

To znakomity,bezinteresowny profesjonalista,ale i również dobry Człowiek.Zawdzięczamy Profesorowi bardzo dużo.Liliana i Wiesław Redman.

Przyjechałam z daleka. Wizyta u asystentów pobieżna. Niczego nowego i odkrywczego sie nie dowiedziałam. Profesor badal moje oczy bardzo pobieznie. Skutki leczenia słabe. Im więcej odwiedzam okulistów tym sama wiecej dowiaduje sie o budowie oka i jego funkcjach i tak przez dwa lata sama sobie coraz lepiej potrafie sobie pomóc. U profesora byłam 3-4 razy i więcej juz nie pojadę. Szkoda czasu. A miałam naprawde wielka nadzieję i wielką nadzieje pokładałam w tych wizytach. Asystenci badaja w pospiechu. Przyjazdy z daleka nie maja sensu. Przynajmniej w moim przypadku. Wielka szkoda ...

Przyjechałam z daleka. Wizyta u asystentów pobieżna. Niczego nowego i odkrywczego sie nie dowiedziałam. Profesor badal moje oczy bardzo pobieznie. Skutki leczenia słabe. Im więcej odwiedzam okulistów tym sama wiecej dowiaduje sie o budowie oka i jego funkcjach i tak przez dwa lata sama sobie coraz lepiej potrafie sobie pomóc. U profesora byłam 3-4 razy i więcej juz nie pojadę. Szkoda czasu. A miałam naprawde wielka nadzieję i wielką nadzieje pokładałam w tych wizytach. Asystenci badaja w pospiechu. Przyjazdy z daleka nie maja sensu. Przynajmniej w moim przypadku. Wielka szkoda :(

byłam na konsultacjach u profesora i jestem bardzo zadowolona. cierpliwie odpowiadał na moje niekończące się pytania :) wszystko dokładnie wytłumaczył, jest bardzo kompetentnym lekarzem. Na plus mogę również polecić nowoczesny sprzęt w jego klinice. Na pewno poleciłabym go moim czterookim przyjaciołom :D

Bardzo porządny lekarz, ma niewiarygodną cierpliwość i bije od niego ciepło. Oprócz tego widać że zna się na rzeczy i potrafi się zająć ciężkimi przypadkami - sprawdziłam na sobie. Pracuje też na nowoczesnym sprzęcie w swojej klinice. Poradził sobie z moja skomplikowaną wadą - bardzo polecam!

Byłam na samej konsultacji u tego lekarza, ponieważ z oczami było coraz gorzej. Wszystko mi specjalistycznie wytłumaczył, było konkretnie i rzeczowo. Zlecił korektę laserową. Posłuchałam go i zrobiłam zabieg pół roku temu. Jestem teraz bardzo zadowolona z jego rady! Mam wyleczony wzrok i nie muszę już nosić okularów:) Kocham tych lekarzy za to co dla mnie zrobili. Polecam wszystkim korekcję laserową oraz prof Szaflika:)

szukałem dobrego okulisty i w zasadzie dzięki dobrej opinii prof. w tym właśnie rankingu postanowiłem udać się na wizytę na grzybowską i muszę przyznać, że prof. Szaflik w pełni zasługuję na swoją reputację, byłem w swoim życiu już u kilkudziesięciu okulistów, ale tylko prof. podszedł do sprawy kompleksowo, zanim wogóle go spotkałem przeszedłem przez całą "procedure przygotowawczą" czyli podstawowe badania, troche to trwało, ale w sumie jeżeli ktoś może zrobić proste badanie to zgadzam się, że szkoda czasu żeby prof. sie tym zajmował, sama wizyta niezwykle konkretna (tak jak lubię-kawa na ławe, jest tak nie inaczej i możemy zrobić to i tamto) miałem też okazję podzielić się swoimi wątpliwościami, prof. odpowiedział chyba na wszystkie moje pytania, teraz sam muszę się zastanowić co dalej :/ ale pewnie zdecyduję się na korekcję u dr Archackiej

Swoje oczy leczę od dziecka, najpierw w Lublinie, Nałęczowie później w Katowicach. Dopiero kiedy poszedłem na studia na Uniwersytet Warszawski i zamieszkałem w stolicy pierwszy raz miałem okazję spotkać profesora Szaflika. Muszę przyznać, że już po pierwszej wizycie wiedziałem, że jest wart swojej reputacji. Dla mnie to jeden z 2-3 najlepszych fachowców w Polsce. Jeśli ktoś przychodzi pierwszy raz do okulisty to wizyta rzeczywiście może wydać się krótka ale jak dla mnie to standard. Po prostu rzeczowy fachowiec.

Przez 10-lat jeździliśmy z dzieckiem do profesora. W lipcu 2010 u lekarza okulisty w moim mieście okazało się że dziecko jest nie dokorygowane i ma jaskrę.Profesor twierdził że z nerwami ocznymi i ciśnieniem jest ok ,lekarz z rejonu zmienił szkła z -11 dioptri na -21,prze to poprawił dziecku jakość widzenia i wysłał nas do specjalisty od jaskry. Profesor podczas ostatniej konsultacji poświęcił nam całe 3 minuty. Mieliśmy ogrone zaufanie do profesora a nawet nie zlecił podstawowego badania pola widzenia my nie jesteśmy fachowcami i nie wiemy jakie badania nalęży zrobić.Gdyby ...

Profesor podczas ostatniej konsultacji poświęcił nam całe 3 minuty. Mieliśmy ogrone zaufanie do profesora a nawet nie zlecił podstawowego badania pola widzenia my nie jesteśmy fachowcami i nie wiemy jakie badania nalęży zrobić.Gdyby nas nie potraktował tak kiepsko na ostatniej kosultacji pewie nie poszlibyśmy na wizytę do innego lekarza i żyli byśmy w nieświadomości a jaskra dalej by postępowała. szkoda słów na takich fachmanów