lekarz Jerzy Szebiotko

62-040 Puszczykowo Kwiatowa 3a

Tel: 61 819 45 37
Kom: 602 778 062
62-040 Puszczykowo Kwiatowa 3a

Nie polecam tego człowieka- bo lekarzem niestety nie mogę go nazwać.Moja wizyta w gabinecie trwała około 7 minut. Tuż po wejściu do gabinetu odpalił płytkę z rezonansem, po czym powiedział, że jest to tragiczny kręgosłup- ale nie ma się co dziwić, bo wystarczy na Panią spojrzeć. Jest Pani skrajnie gruba. Ledwo widać kości pod tym tłuszczem. Poprosił by zaprosić męża do gabinetu, po czym powtórzył to wszystko, dodał, że mój brzuch jest tak duży,. że nie mieści się na monitorze. Dodał, że na taki kręgosłup to tylko operacja, on operuje NORMALNYCH pacjentów za 6 tysięcy, jednak dla takiej skrajnie grubej osoby, będzie musiał zwołać zespół więc ode mnie weźmie 9 tysięcy, bo sam sobie nie poradzi z taką warstwą tłuszczu. Zapytałam o metodę operacji, to zaczął się śmiać- czego ja wymagam. Powiedział, że na taki tłuszcz potrzebowałby klemy rodem z prl, które przebiją się przez pół metrowy tłuszcz. Mojemu mężowi powiedział, że ma się zastanowić bo niedługo będzie musiał mi kupić samochód automat, bo nie chce mi się nogami ruszać...No DRAMAT. W czasie, kiedy mnie obrażał, powiedziałam, że poprosze płytkę i chce wyjść. Powiedział, że mam go wysłuchać i nie oddał płytki z rezonansem. Dodam, że nie zadał mi ani jednego pytania o cokolwiek, nie dotknął mnie, nie zbadał NIC. Wizyta kosztowała 110zł, a na moją wyraźną prośbę o fakturę, powiedział, że nie wyda mi żadnego potwierdzenia płatności, możemy się umówić, że "załatwi" za jakiś czas i zadzwoni, żebym się po nią zgłosiła. Dodam, że nie jestem skrajnie otyła. Noszę rozmiar 44 ale to nie istotne. Jego słowa wryły mi się w głowę, nie polecam tego człowieka. Jest okrutny, bezczelny i nieludzki. Mam nadzieję, że przemyślicie wizytę u niego a Pan doktor zobaczy moją opinię.

Wizyta 5 minutowa,zadnych wskazowek co dalej robic,bez badania,,bez recepty,ale za to z komentarzem o zlej higienie poprzedniego pacjenta :)Poza tym trzeba miec wielki spokoj i tolerancje dla odmiennosci seksualnej doktora.Nie polecam

ok.pięciominutowa wizyta nie wniosła nic nowego do mojego leczenia wręcz przeciwnie.Z gabinetu nie wyszłam nawet z receptą .

Bardzo dobry lekarz. Rewelacyjny w swoim fachu i godny polecenia!:). W lipcu miałam zabieg i nadal czuję się świetnie.

Witam,nazywam się Mariola Olejniczak.Jestem po drugiej operacji kręgosłupa lędzwiowego.Operował mnie Doktor Jerzy Szebiotko.Operacja przebiegła pomyślnie,jestem bardzo zadowolona.To człowiek o niezwykłej osobowości,bardzo miły,kontaktowy umiejący rozmawiać z pacjentem,a przedewszystkim rewelacyjny neurochirurg znający sie na rzeczy.Godny polecenia w 100%.

Dr Szebiotko to ZNAKOMITY specjalista i lekarz- CZŁOWIEK!!!!! Jestem po operacji kręgosłupa na odcinku L5-S1 przeprowadzonej właśnie przez Doktora. POLECAM!!! i DZIĘKUJĘ!!!!

BARDZO DOBRY MIŁY LEKARZ JESTEM TYDZIEŃ PO ZABIEGU I CZUJE SIĘ ŚWIETNIE BARDZO DZIĘKUJE I POLECAM

Na prywatnej wizycie, która trwała około 2 minutki Pan "dr" nie spojrzał nawet na kręgosłup. Oczywiście nie zapomniał pobrać godziwej opłaty jak za niespełna 200 sekund pracy. Pomimo bólu nie wypisał żadnej recepty stwierdzając, że nie widzi podstaw. Oczywiście jak pisał przedmówca był bardzo miły. Ale co mi po tym.U lekarza oczekuje kompetencji i profesjonalizmu a nie mydlenia oczu.

znakomity fachowiec ,czarodziej uroku co szczególnie doceniają panie ,kompetencja i fachowość wobec każdego pacjenta