lekarz Jerzy Szpilewicz

Lekarz rodzinny

Nie polecam............................................................................................................!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Bardzo dobry lekarz, przejmujący się pacjentem (który jest naprawdę chory). Miły, sympatyczny i konkretny lekarz.

Dno i moczary! Trzymajcie się z dala! Gościu siedzi na sobotnim dyżurze, lekarz z misją pożal się Boże, z miną obrażoną na świat. Durnej recepty w wypadku losowym, gdzie nie mogłem otrzymać leków na nadciśnienie w weekend od lekarza rodzinnego, a akurat zabrakło. Nadciśnienie opisane, potwierdzone i udowodnione w kartotece... Od czego tu tam człowieku jesteś? Nie od służenia ludziom???

Od czego tu tam człowieku jesteś? Nie od służenia ludziom???

przez tego pożal sie boże lekarza zmarl mój dziadek bo nieprzepisał mu tabletek od nadcisnienia!!!! zmiencie lekarza....dla dobra rodziny!!!!

LECZĘ SIĘ U PANA DOKTORA JESTEM ZADOWOLONY

LECZĘ SIĘ U PANA DOKTORA JESTEM ZADOWOLONY

Swoim zaangażowaniem i podejściem do pacjentów Pan dr Jerzy Szpilewicz zasługuje sobie na miano prawdziwego "Lekarza Rodzinnego"

Lekarz wystawia bezzasadne druki ZUS ZLA - tzw " lewe zwolnienia lekarskie.

Lekarz wystawia bezzasadne druki ZUS ZLA - tzw " lewe zwolnienia lekarskie.

zawalisty kontakt z lekarzem :) rozmawia i mowi co robic wszystko zrozumiale dla pacjenta

boli mnie brzuch i mam mdłości wiec chcem skierowanie na mocz i krew a ten każe mi zrobić test ciażowy

z tym lekarzem załatwisz wszystko, miły, sympatyczny i konkretny

z tym lekarzem załatwisz wszystko, miły, sympatyczny i konkretny