dr n. med. Jerzy Szyndel

Chirurg szczękowo twarzowy

I don't have enough words to describe my experience. I had problems with 8 theeth and for me personally i was in really stressfull situation. But, doctor listened me, carefully explained every step's and... in 5 mintues he made it, without any pain for me. Definately recommed

Profesjonalizm na najwyższym poziomie. Szybkie i bezbolesne usunięcie korzeni. Bardzo dziękuję Panie doktorze.

Profesjonalizm na najwyższym poziomie.
Szybkie i bezbolesne usunięcie korzeni.
Bardzo dziękuję Panie doktorze.

Lekarz godny polecenia. W zeszłym tygodniu odwiedziłem gabinet doktora Jerzego. Miałem do usuniecia górną piątkę. W tle słyszałem swoją ulubioną rockową muzykę, i to już mnie odprężało i dawało dużo spokoju... Przed zabiegiem lekarz dokładnie wszystko wytłumaczył, co bedzie robił i nie ukrywam że po rozmowie było mniej stresu. Po wszystkim tak naprawde można szybko zapomnieć, bo w moim przypadku nie było ani dnia z bólem. Teraz czekam tylko na zdjecie szwów... Człowiek godny zaufania, jeszcze raz polecam. Pozdrawiam, Darek. Ps. Podziękowania również dla Pani Ani która asystowała w moim ...

Człowiek godny zaufania, jeszcze raz polecam.
Pozdrawiam, Darek.
Ps. Podziękowania również dla Pani Ani która asystowała w moim zabiegu. 🤘👍

Profesjonalne podejście do pacjenta,godny polecenia,jestem po zawale i miałem do usunięcia dwa zęby pomimo kategorycznego zakazu odstawienia leku na rozrzedzenie krwi doktor zrobił to perfekcyjnie,krwawienie było znikome i ból po ekstrakcji i ustąpieniu znieczulenia nieznaczny. Polecam i pozdrawiam serdecznie, Arek

Lekarz naprawde godny polecenia. Usunął mi juz dwie 8 i mogę wręcz powiedzieć, że bardzo chętnie i bez stresu wracam właśnie do niego. Co prawda nie wiem czy Pan Jerzy to samo powiedziałby o mnie, bo przy każdym z zębów były komplikacje spowodowane ich położeniem🤣. Ma niezwykle empatyczne podejście do pacjetna i trafiając pod jego skalpel można naprawde poczuć się zaopiekowanym i co daje się najbardziej odczuć to to, że do każdego ma indywidualne podejście. Jego sposób bycia na pewno uspokoi przed zabiegiem każdego kto do niego trafi, a po zabiegu można liczyć na pomoc w zbadaniu każdego symptomu dającego powody do niepokoju, bo jak zapewnia Pan Jerzy, na pewno pomoże. Z calego serca polecam.

Bardzo polecam doktora. Podejście do pacjenta profesjonalne, pełne humoru, delikatności. Mój stres przed stomatologiem zniknął. Miałam usuwaną siódemkę i ósemkę wraz z leczeniem przetoki. Wszystko dobrze się goi i dzięki delikatności i profesjonalizmowi doktora nie miałam bólu po skończeniu działania znieczulenia.

Pan doktor bardzo profesjonalny,spokojny.Wszystko dokładnie tłumaczy.Powoduje,że człowiek przestaje się stresować.Miałam usuwaną górną szóstkę i siódemkę oraz naprawianą przetokę.Wszystko zrobione super.Nic nie bolało.Goiło się bez żadnych komplikacji.Pan doktor sprawił,że przestałam odczuwać paniczny strach przed stomatologami.Najwyższy poziom.

Profesjonalne podejście do pacjenta. Doktor dokładnie omówił przebieg zabiegu (chirurgiczne usunięcie ósemek). Swobodne i humorystyczne podejście doktora sprawiły, że stres związany z wizytą szybko minął :)