lek. dent. Jerzy Szyrocki

Polecam. Rewelacyjny lekarz aż chce się zęby leczyć. Fachowe leczenie w bardzo przystępnej cenie. Wytłumaczy i poszuka rozwiązania nawet w najtrudniejszych przypadkach. Podejście do pacjenta na piątkę.

Bardzo sympatyczny lekarz. Z dobrym podejściem do pacjenta. Stara się pomóc i nie sprawić bólu. Polecam

Bardzo sympatyczny lekarz. Z dobrym podejściem do pacjenta.
Stara się pomóc i nie sprawić bólu. Polecam

Wspaniały dentysta dla całych rodzin! Cudowne podejście do każdego pacjenta niezależnie od wieku, a zwłaszcza do małych dzieci, co jak wiadomo jest nie lada wyczynem. Polecam i zachęcam wszystkich- chodźcie do p. doktora Szyrockiego co pół roku, a unikniecie niepotrzebnego bólu i stresu!

Naprawdę dobry lekarz,dziś byłem wyrwać zęba,i cóż mogę powiedzieć,znakomity lekarz oraz bardzo fajny człowiek ,bardzo dobre podejście do pacjenta naprawdę polecam.

Bardzo miły,kompetentny, ze spokojem i zrozumieniem podchodzi do pacjenta, zdecydowanie polecam

Kompetencja, fachowość stomatologiczna Pana dr Jerzego Szyrockiego, uprzejmość, ąż sie chce iść do tej gołonoskiej Cliniki stomatologicznej na ul Tysiąclecia! Dziękuję Wdzieczna pacjentka!!! Niespotykana kompetencja u tak młodego stomatologa! protezy zębowe i leczenie na medal!

Bardzo sympatyczny lekarz, wyjaśnia pacjentowi problem, co wzbudza zaufanie. Jest kompetentny, przy tym stara się nie sprawiać pacjentowi niepotrzebnie dodatkowego bólu. Trudno powiedzieć, czy polecić tego lekarza innym - każdy sam musi zdecydować o wyborze lekarza.

Lekarz owszem uprzejmy i sympatyczny, ale niekoniecznie dobry. Nie wiem czy chciałbym do niego trafić ponownie. Zabieg nie do końca udany, a przy tym bolesny.

Jestem pod wrażeniem kompetencji, fachowości, podejścia do pacjenta i delikatności Pana Jerzego co w szczególności u lekarzy stomatologów jest bardzo ważne. Jeśli będę potrzebował pomocy to zawsze będę się starał trafić w jego ręce. Panie Jerzy tą drogą składam serdeczne podziękowania i pozdrawiam!