dr n. med. Jerzy Tomik

Laryngolog

Doktor o dużej empatii do pacjenta. Dokładnie tłumaczy etapy choroby. Uśmiechem rozładowuje napięcie. Sporo czasu poświęca pacjentowi. Polecam wszystkim, chyba najlepszy laryngolog w Krakowie

Kompetentny i bardzo miły, zero pośpiechu i "profesorskiego zadęcia", chętnie i cierpliwie tłumaczy i wyjaśnia wszelkie wątpliwości pacjenta. Zdecydowanie polecam.

Bardzo spokojny, rzeczowy i cierpliwy do trudnego bardzo pacjenta, ludzki człowiek, przystępny, bardzo profesjonalny, nie grzeszy pychą, operował synowi ucho, zabieg był udany. Bardzo polecam.

Lekarz w 100% godny polecenia. Operował moje ucho już 5 lat temu. Miły sympatyczny zawsze umie wytłumaczyć chorobę tak żeby pacjent zrozumiał. Polecam tego lekarz wszystkim.

Pan doktor z bardzo dużą wiedzą i doświadczeniem.Polecam go w 100%.Zawsze pogodny i uśmiechnięty.Kompleksowo bada dziecko.Szczegółowo wyjaśnia co dziecku dolega,jak podawać leki.Nigdy nie patrzy na zegarek-każdy dostaje tyle czasu ile potrzebuje.Jak dla mnie jest naprawdę godny polecenia.Córka ma wieczne problemy z katarem odkąd poszła do przedszkola,więc jak go dostaje,zaczyna pokasływać-idziemy do Pana doktora,który zawsze ją tak wspomoże,że 2miesiące kataru nie ma.Co za tym idzie-bardzo ładnie wtedy chodzi do przedszkola.

Super lekarz o wspaniałym podejściu do pacjenta.Polecam szczególnie tym,którzy mają problemy z uszami.

ZNAKOMITY SPECJALISTA!!! POLECAM WSZYSTKIM, OPEROWAŁ MOJE UCHO, OPERACJA BEZ KOMPLIKACJI, LEKARZ JAK NAJBARDZIEJ TROSKLIWY I ZAINTERESOWANY PACJENTEM, ODWIEDZAŁ I PYTAŁ O SAMOPOCZUCIE. DODATKOWO PRZESYMPATYCZNY CZŁOWIEK.

Umówił się i nie było go. Wyjechał, a my (kilkoro pacjentów) staliśmy i dopiero sąsiedzi nam powiedzieli że wyjechał, a rano się z nami umówił. SKANDAL!

rewelacyjny laryngolog, leczyłem śluzówki u kilku lekarzy w Krakowie bez większych rezultatów, tutaj już po dwóch wizytach nastąpiła znacząca poprawa

Wspaniały człowiek,lekarz.Godny zaufania.Polecam.

Wspaniały człowiek,lekarz.Godny zaufania.Polecam.