dr n. med. Jerzy Tomik

Laryngolog

Pan doktor z bardzo dużą wiedzą i doświadczeniem.Polecam go w 100%.Zawsze pogodny i uśmiechnięty.Kompleksowo bada dziecko.Szczegółowo wyjaśnia co dziecku dolega,jak podawać leki.Nigdy nie patrzy na zegarek-każdy dostaje tyle czasu ile potrzebuje.Jak dla mnie jest naprawdę godny polecenia.Córka ma wieczne problemy z katarem odkąd poszła do przedszkola,więc jak go dostaje,zaczyna pokasływać-idziemy do Pana doktora,który zawsze ją tak wspomoże,że 2miesiące kataru nie ma.Co za tym idzie-bardzo ładnie wtedy chodzi do przedszkola.

Lekarz w 100% godny polecenia. Operował moje ucho już 5 lat temu. Miły sympatyczny zawsze umie wytłumaczyć chorobę tak żeby pacjent zrozumiał. Polecam tego lekarz wszystkim.

ZNAKOMITY SPECJALISTA!!! POLECAM WSZYSTKIM, OPEROWAŁ MOJE UCHO, OPERACJA BEZ KOMPLIKACJI, LEKARZ JAK NAJBARDZIEJ TROSKLIWY I ZAINTERESOWANY PACJENTEM, ODWIEDZAŁ I PYTAŁ O SAMOPOCZUCIE. DODATKOWO PRZESYMPATYCZNY CZŁOWIEK.

Super lekarz o wspaniałym podejściu do pacjenta.Polecam szczególnie tym,którzy mają problemy z uszami.

rewelacyjny laryngolog, leczyłem śluzówki u kilku lekarzy w Krakowie bez większych rezultatów, tutaj już po dwóch wizytach nastąpiła znacząca poprawa

Super gość spokojnie można Go polecić każdemu

Super gość spokojnie można Go polecić każdemu

Wspaniały człowiek,lekarz.Godny zaufania.Polecam.

Wspaniały człowiek,lekarz.Godny zaufania.Polecam.

byłam z moim dzieckiem. Wspaniałe podej ście do pacjenta

byłam z moim dzieckiem. Wspaniałe podej ście do pacjenta

Godny polecenia! PROFESJONALIZM !!! Operował mojego synka, ma bardzo dobre podejscie do dzieci.

Umówił się i nie było go. Wyjechał, a my (kilkoro pacjentów) staliśmy i dopiero sąsiedzi nam powiedzieli że wyjechał, a rano się z nami umówił. SKANDAL!