lekarz Jerzy Tylnicki

Jestem po zabiegu ginekologicznym wykonanym przez Pana dr Tylnickiego . To lekarz ze wszech miar godny polecenia, kompetentny i życzliwy pacjentom. Po raz pierwszy zetknęłam się z ordynatorem szpitala, który przychodzi do pacjentek nie tylko na obowiązkowej wizycie ale również o różnych porach dnia pytając o ich samopoczucie. Z uwagą wsłuchuje się we wszystkie postawione mu pytania i rzetelnie na nie odpowiada. Moja operacja przebiegła bez komplikacji i wiem, że zawdzięczam to Doktorowi Tylnickiemu. Wdzięczna pacjentka z Ostrężnicy.

Jestem po zabiegu ginekologicznym wykonanym przez Pana dr Tylnickiego .

Najlepszy lekarz o jakim kobieta może tylko zamarzyć. Moja ciąża była zagrożona. Pierwsze 3 m-ce leżałam , ale od kiedy trafiłam do Pana Dr zaczełam się cieszyć ciążą, bo od pierwszej wizyty wiedziałam, że to bardzo dobry specjalista. Poświęca bardzo dużo czasu na wizycie, aby wszystko dokładnie omówić i rozwiaż wątpliwości. Pod telefonem 24h/d. Pan Dr posiada ogromną wiedzę i zna się na tym co robi.!! Pan Dr potrafił przewidzieć, że mogę urodzić przed terminem i dzięki temu dzidziuś urodził się zdrowy, bo Pan DR odpowiednio poprowadził ciąże oraz osobiście zrobił cesarskie cięcie. POLECAM z całego serca. Zadowolona pacjętka. Kinga:)

Chodziłam do wielu lekarzy którzy nie potrafili mnie prawidłowo zdiagnozować.Cierpiałam z bólu,miałam nieustanne krwotoki,koszmar.Żaden lekarz z Chrzanowa(trafiłam tam do szpitala)nie rozpoznał choroby a diagnozy które stawiali były co godzinne inne.Żaden z tych lekarzy nie potraktował mnie serio i nie okazał choć minimum zainteresowania bo o szacunku do pacjentki nawet nie chce wspominać.Jakimś cudem trafiłam do Dr.Tylnickiego,który krótko mówiąc uratował mi życie.Przyjął mnie w swoim czasie wolnym natychmiast po telefonie,w ciągu kilku sekund ustalił co mi jest.Wyjaśnił,odpowiedział na wszystkie pytania.Przeprowadził udaną operacje.Dzięki jego pomocy udało mi się zajść w ciąże i urodzić zdrową córeczkę.Rzeczywiście na wizytę trzeba czekać długo ale warto jeżeli w grę wchodzi nasze zdrowie.Ja nie mam odwagi iść już do innego lekarza.Będę mu wdzięczna do końca życia za całą opiekę i za jego podejście.Bardzo polecam wszystkim Paniom ;-)

Myslę,że wiele opinii jest napisanych z zazdrości,że Pan doktor ma dużo pacjentek a inni puste gabinety. Nigdy mnie nie straszył a robienie cytologii nie jest straszeniem tylko profilaktyką raka. Jeśli ktoś nie rozumie, nie dosłyszał to niech doczyta.Cena wizyty 100 czy 120 -150 PLN za takiego fachowca to znacznie za mało ale jeśli ktoś znajdzie równie dobrego fachowca za mniej niż 100 to serdecznie gratuluję. Sadze , ze za taką wiedzę nie ma ceny. Nie jednej z nas uratował zycie czy dziecko za to nie da sie zaplacic.

lekarz z prawdziwego zdarzenia GODNY ZAUFANIA POLECAM a te negatywne komentarze to napewno złosliwosc

Koszt wizyty obejmuje:Badanie ginekologiczne(samolocik) usg cytologia i wizyta. POLECAM Pana Doktora po leczeniu sie przez 2 lata u innego ginekologa wkoncu trafilam do Pana Tylnickiego,mily uczciwy godny zaufania.Mam duza nadrzerke i kazal mi przyjsc za msc zamrozimy ja wywolamy owulacje i bede mogla zajsc w ciaze bo tak to od 2 lat nic tylko nieregularny okres i brak owulki i krwawienie po stosunku.GORACO POLECAM PANA DOKTORA!!!

Szanowne Panie zapoznałam się ze wszystkimi opiniami i uważam że wszystkie negatywne wpisy to konkurencja. Byłam już u nie jednego ginekologa i tylko Pan doktor okazał mi wsparcie i fachową pomoc żaden lekarz tyle dla mnie nie zrobił - nie prawdą jest że Pan Doktor przyjmuje tylko prywatnie ja byłam na nfz i jestem bardzo zadowolona.

Szanowne Panie

Polecam Dr Tylnickiego, prowadził mi ciąże jestem w 100%zadowolona, co do długości jego przyjęć to dobra wizyta nie równa sie długa wizyta:)Jeżeli z ciąża jest ok to nie ma co siedzieć,w każdym razie na wszystkie pytania uzyskałam odpowiedz.Gdybym miała jeszcze raz powierzyć komuś prowadzenie ciąży to na pewno zdecydowała bym się własnie na Niego.

Jestem bardzo zadowolona. Jestem jego pacjentką od 5 lat. Fakt, że wcześniej trzeba było długo czekać na poczekalni ale uważam że było warto.Obecnie (od pół roku) nie zdarzyło się żebym musiała czekać. Doktor prowadził moją pierwszą ciążę, był bardzo rzeczowy, zawsze odpowiadał na moje pytania, mogłam dzwonić o każdej porze i zawsze udzielał mi wyczerpującej odpowiedzi. Obecnie jestem w drugiej ciąży i na pewno będzie ją prowadził dr Tylnicki. Jest po prostu rewelacyjny

Doskonały lekarz, prawidłowa diagnoza pozwoliła mi nareszcie na podjęcie leczenia i uwolnienia się od bóli z którymi się długo zmagałam i żaden z lekarzy u których wcześniej się leczyłam nie potrafił mi pomóc! Ponadto miły , udziela wyczerpujących informacji , pełen profesjonalizm , długoletnie doświadczenie, odpowiada na każdy tel, choć nie próbowałam dzwonić w nocy ;) U mnie dr. J.Tylnicki to numer 1 wśród lekarzy. Uwielbiam go , czuje pełen respekt,do tego co robi i ile pracy i serca w to wkłada, to lekarz z powołania!!! Jest najlepszy jakiego spotkałam ...

U mnie dr. J.Tylnicki to numer 1 wśród lekarzy. Uwielbiam go , czuje pełen respekt,do tego co robi i ile pracy i serca w to wkłada, to lekarz z powołania!!! Jest najlepszy jakiego spotkałam na swojej drodze !

Wciąż poszukujesz "Ginekolog położnik Olkusz"?

Michał Wyciągłowski

42-500 Będzin
NZOZ INTER-MED S.C.
ulica Grabowa 32
40-172 Katowice
Wyczółkowskiego 26/4 (Sigma Bi)
41-902 Bytom
Provita