lekarz Jerzy Tylnicki

Miły, kompetentny, lekarz z prawdziwego zdarzenia. Potrafi poświęcić swój prywatny czas pacjentce. Zawsze można do niego zadzwonić w razie wątpliwości. Dzięki Niemu moja córeczka jest cała i zdrowa na świecie. Szczerze polecam.

Dziękować BOGU że są jeszcze tacy bezinteresowni wspaniali lekarze!!!!SUPER!!!!

Dziękować BOGU że są jeszcze tacy bezinteresowni wspaniali lekarze!!!!SUPER!!!!

chodzący ideał... tacy powinni być wszyscy lekarze..

chodzący ideał... tacy powinni być wszyscy lekarze..

Wlasnie chodzac do naszych olkuskich partaczy gin moglam doczekac sie zlego konca dla siebie .To wlasnie dzieki dr Tylnickiemu i odp diagnozie jestem juz po operacji i jak narazie czuje sie dobrze .Kazdemu z czystym sumieniem polecam takiego profesinaliste.

Nie wątpię, że pan dr jest specjalistą w swoim fachu - ale wydaje mi się, że zapomniał, iż pacjenta nie traktuje się przedmiotowo lecz indywidualnie i jest jego żywą reklamą po wyjściu z gabinetu. Pozdrawiam i nie polecam tego lekarza.

Znakomity specjalista. Był lekarzem prowadzacym moją ciąze. Jestem bardzo zadowolona z jego opieki i podejscia do pacjenta.

wspaniały lekarz jestem bardzo zadowolona

wspaniały lekarz jestem bardzo zadowolona

Jestem zadowolona z opieki doktora wypełnił ją wzorowo.

Jestem zadowolona z opieki doktora wypełnił ją wzorowo.

Wydaje mi się że podczas wizyty lekarz zachował się nieprofesionalnie tzn. chyba mu się spodobałam bo długo mnie "badał" i było kilka żenujących słów wypowiedzianych niby żartobliwie.

Chodzę do Pana Doktora już 18 lat.W tym czasie urodziłam dwie wspaniałe córeczki. Jego spokój, delikatność i kompetencja sprawiają, że w czasie wizyty czuję się zawsze komfortowo i bezpiecznie.