lekarz Jerzy Tylnicki

wspaniały lekarz prowadził moją ciąze choć bardzo się bałam jak to będzie,ale jego optymizm potrafi zdziałać cuda.

Kobiety ,tyle za ta uprzejmosć P.Doktora kosztuje ,niebagatelna kwote 120zlotych.

Pełen profesjonalizm i poświęceni o czym świadczy natłok pacjentek przyjeżdżających z odległych miejscowości nie tylko do Olkusza ale również do Oświęcimia gdzie przyjmuje pan Jerzy.

Lekarz może i zna się na tym co robi jest dobry i miły,ale zależy mu przedewszystkim na pieniądzach a pacjent jest na drugim miejscu. Polka

Polka

Świetny lekarz, porostu zna się na tym co robi. A jak mogłam się przekonać na sobie nie wszyscy tacy są.

Lekarz prowadził moje dwie ciąże. Polecam go wszystkim!!

Lekarz prowadził moje dwie ciąże. Polecam go wszystkim!!

zna się na tym co robi, i jego podejście do pacjentki jest niespotykane, po prostu taki powinien być lekarz!!!

jest naprawdę super lekarzem. Miły, uprzejmy i zna sie na tym co robi. Dodaje wiary i siły swoim pacjentka

To mój pierwszy lekarz ginekolog, a więc odwiedzam go już ok 15 lat. Mam do niego pełne zaufanie. Zresztą nie tylko ja. Gdyby nie on moja siostra i jej rodzący się syn byliby już na tamtym świecie.

Niesamowite podejście do pacjenta.Odpowiada na telefony.Wszystko wytłumaczy.Byłem zaskoczony.Polecam wszystkim paniom i mężom i tatusiom!!!