Świetny profesjonalista w swojej dziedzinie. Przy okazji bardzo życzliwy człowiek. Jednym słowem 5+ pod każdym względem!

Pan dr.jest swietnym profesjonalista i bardzo zyczliwym czlowiekiem ,zreszta jakich malo...polecam bo warto.Ewa P

Trafiłam do pana Doktora z bólem ucha. Zostałam potraktowana nad wyraz uprzejmie i profesjonalnie. Doktor przeprowadził bardzo dokładny wywiad, przebadał uszy i słuch, oczyścił ucho z wosku i wyszłam z gabinetu zdrowa. Na dodatek przyjął mnie kosztem tego, ze musiał dłużej zostać w pracy. Brawo! Takich lekarzy -z wiedzą, doświadczeniem, ogromną kulturą i powołaniem- nam potrzeba!

Bardzo dobry lekarz. Kompetentny, budzi zaufanie a wychodząc z córką z gabinetu miałam poczucie że wiem naprawdę wszystko o jej chorobie i że damy radę- fajnie że niektórzy lekarze oprócz wypisywania recept potrafią uspokoić nie tylko dzieci, które zazwyczaj laryngologów nie lubią ale i rodziców. Super.Polecam.

Fachowiec na swoim miejscu; umiejętnie prowadzi wywiad, sugeruje przyczyny choroby i oczekuje potwierdzenia, w omawianiu choroby czuję się znajomość tematu przez lekarza.

Jestem pod WIELKIM wrażeniem tak wspaniałej opieki lekarskiej i z czystym sumieniam polecam Pana doktora zainteresowanym....H.S

Lekarz jest świetny!!! Pelen profesjonalizm,jako jedyny mi pomogl.

Lekarz jest świetny!!! Pelen profesjonalizm,jako jedyny mi pomogl.

Świetny lekarz. Bardzo kompetentny i inteligentny, poważnie podchodzi do każdej sprawy. Ponadto wesoły i miły, wizyta odbywa się w bardzo przyjaznej atmosferze. Zdecydowanie polecam tego lekarza każdemu.

profesjonalny, życzliwy, wizyta przebiega w miłej atmosferze, poświęca dużo czasu pacjentowi

Lekarz bardzo kompetentny, a niewielu jest takich. Polecam.

Lekarz bardzo kompetentny, a niewielu jest takich. Polecam.

Wciąż poszukujesz "Laryngolog Białystok"?

Anna Molska

Laryngolog dziecięcy