dr Jerzy Tynkiewicz

Laryngolog

Nie wiem skąd te dobre opinie na temat tego lekarza, widocznie inaczej traktuje pacjentów w Białymystoku a inaczej w Sokółce.

W skali 5-o stopniowej 10!!! Fantastyczny lekarz-człowiek, niewielu takich jest, miałam zapalenie ucha z bardzo silnym bólem, przychodził wcześniej do pracy, żeby "czyścić/skrobać" mi to ucho. Gdzieś mi znikną ale już go znalazłam! Pracuje w MSWiA 😃.

W skali 5-o stopniowej 10!!!
Gdzieś mi znikną ale już go znalazłam! Pracuje w MSWiA 😃.

Mam pytanie czy ktoś może wie gdzie obecnie przyjmuje dr Tynkiewicz? Chodziłem do niego na Piłsudskiego, niestety już tam nie przyjmuje.

Świetny profesjonalista w swojej dziedzinie. Przy okazji bardzo życzliwy człowiek. Jednym słowem 5+ pod każdym względem!

Trafiłam do pana Doktora z bólem ucha. Zostałam potraktowana nad wyraz uprzejmie i profesjonalnie. Doktor przeprowadził bardzo dokładny wywiad, przebadał uszy i słuch, oczyścił ucho z wosku i wyszłam z gabinetu zdrowa. Na dodatek przyjął mnie kosztem tego, ze musiał dłużej zostać w pracy. Brawo! Takich lekarzy -z wiedzą, doświadczeniem, ogromną kulturą i powołaniem- nam potrzeba!

Bardzo dobry lekarz. Kompetentny, budzi zaufanie a wychodząc z córką z gabinetu miałam poczucie że wiem naprawdę wszystko o jej chorobie i że damy radę- fajnie że niektórzy lekarze oprócz wypisywania recept potrafią uspokoić nie tylko dzieci, które zazwyczaj laryngologów nie lubią ale i rodziców. Super.Polecam.

Jestem pod WIELKIM wrażeniem tak wspaniałej opieki lekarskiej i z czystym sumieniam polecam Pana doktora zainteresowanym....H.S

Lekarz jest świetny!!! Pelen profesjonalizm,jako jedyny mi pomogl.

Lekarz jest świetny!!! Pelen profesjonalizm,jako jedyny mi pomogl.

Fachowiec na swoim miejscu; umiejętnie prowadzi wywiad, sugeruje przyczyny choroby i oczekuje potwierdzenia, w omawianiu choroby czuję się znajomość tematu przez lekarza.

Świetny lekarz. Bardzo kompetentny i inteligentny, poważnie podchodzi do każdej sprawy. Ponadto wesoły i miły, wizyta odbywa się w bardzo przyjaznej atmosferze. Zdecydowanie polecam tego lekarza każdemu.