lekarz Jerzy Ulrich

Bardzo polecam. Godny zaufania, miły, uprzejmy, wszystko jasno i wyraźnie tłumaczy. Prowadził moje obie ciąże. Nie mam żadnych zastrzeżeń.

Lekarz godny polecenia. Wzbudza szacunek i zaufanie. Zbada zrobi USG i wszystko dokładnie wytłumaczy.

Profesjonalizm , wyrozumiałość, I sympatyczność to cechy którymi mogę opisać Pana doktora- dobrze że mamy taki skarb w Mielnie

Lekarz który poświęca pacjentce 20 minut i jest przy tym bardzo rzeczowy, cierpliwie tłumaczy daną chorobę lub dolegliwość. Jest przy tym po prostu miłym człowiekiem, który wzbudza zaufanie i sympatię. Polecam pana doktora :)

Do tej pory nie mam ZADNYCH problemow, ale co pol roku przyjezdzam na kontrole i usg. Polecilam Go mojej kolezance, ktora takze wyprowadzil ze wszystkim dolegliwosci i ktora tak jak ja juz od kilku lat jest jego pacjentka.

Świetny lekarz! Sympatyczny, miły i delikatne podejście. Przede wszystkim bardzo dokładny, wszystko cierpliwie wyjaśni. Cieszę się, że zaczął przyjmować w naszym mieście, bo od dawna brakowało lekarza, który przyjmowałby na NFZ z pełnym profesjonalizmem.