2,9
2,6

Doktor rzeczywiscie ejst dosc niemiły i tak jak wyzej pisze kolezanka moze miec problemy z wypisanim recepty na tabletki antykoncepcyjne ale to tylko ponizej 18 roku życia. Ja mam 20 lat i pol roku temu dobral mi tabletki i nie przytylam od nich i dobrze sie czuje (Midiana). Cześto mam problemy z zapaleniami itp i dr. Wac zawsze daje mi takie leki ktore mi pomagaja. Podpowiem ze chodzilam do innych lekarzy prywatnie np. do doktora Wiślińskiego który przyjmuje w demosie i on jest mily zartobliwy sympatyczny(polecam na pierwsza wizyte jesli ktos sie stresuje) ale leki przepisuje slabe albo twierdzi ze zapalenia nie ma i wlasciiwie trzeba isc do innego lekarza.

podsumowujac: Wac pomoze ci jesli masz jakeis problemy zdrowotne ale nie nalezy do najmilszych. nie polecam na pierwsza wizyte. jesli chcesz sie wyleczyc to jak najbardzije. Dodam ze zrobil mi cytologie i szereg badan przed tabletkami anty .

Najlepszy ginekolog u jakiego byłam. Rzeczowy i konkretny, nie odczuwałam żadnego bólu ani dyskomfortu w trakcie badań czy zabiegów.

To była moja pierwsza wizyta u ginekologa,a podejście tego lekarza było NIEWYOBRAŻALNIE NIEMIŁE.Pan jest starszy a kobiety traktuję przedmiotowo i raczy pacjentki niestosownymi komentarzami.Był niedelikatny przy badaniu.Jedyny plus to wywiad który zrobił wcześniej.Wszelkie badania USG itp. podkreśla,że robi PRYWATNIE za pieniądze.Gabinet też raczej wyposażony bardzo bardzo ubogo. MACIE MOŻLIWOŚĆ TO POSZUKAJCIE BARDZIEJ KOMPETENTNEGO LEKARZA! :)

MACIE MOŻLIWOŚĆ TO POSZUKAJCIE BARDZIEJ KOMPETENTNEGO LEKARZA! :)

ten lekarz siedzi w gabinecie i przyjmuje pacjentów jak za karę,jest niemiły,nieuprzejmy,pacjentów traktuje jak zło konieczne,przynajmniej tych na kasę chorych,zdecydowanie nie polecam i sama zastanawiam się nad zmianą lekarza

w kwietniu skonczylam 16 lat,poszlam do tego lekarza do przychodni i poprosilam o przepisanie mi tabletek antykoncepcyjnych silvie20.biore te tabletki od paru miesiecy.bylam wczesniej w luxmedzie prywatnie i lekarz po przebadaniu mnie i rozmowie ze mna przepisal mi te tabletki.dr.wac potraktowal mnie strasznie zapytal sie ile mam lat i kategorycznie odmowil recepty,mimo ze sa to tabletki w wiekszosci dla mlodych osob,idz sobie do luxmedu.to jego slowa.trzgedia.nigdy wiecej,a pozniej sie dziwia ze kobiety nie chodza do ginekologa,nawet gdyby stwierdzil ze te teblatki sa dla mnie nieodpowiednie to powinien ze mna porozmawiac,a ten nic,a polozna w gabinecie brak slow bezczelnosc.niepolecam tego lekarza nikomu,myslalm ze jak jestem ubezpieczonaa to nalezy mi sie jakas porada lekarska i wogole.dajcie spokoj.tragedia!!!!!!!!!

według mnie lekarz ten jest odpowiedni... ja osobiście mam problemy i na początku chodziłam do przychodni na kasę chorych, trafiałam do wielu lekarzy i żaden nie wysłał mnie na żadne badania ani ich nie zrobił, a pan Wac tak... więc serdecznie polecam;) jedyna rzecz jaka mi w nim troszkę nie pasuje to to że nie zawsze jest miły;) ale mimo to polecam !!!

według mnie lekarz ten jest odpowiedni...