lekarz Jerzy Wąsik

Najlepszy lekarz jaki może być, uprzejmy, profesjonalny,rzetelny! Zawsze można na nim polegać. Polecam!!!

Fachowiec pod każdym względem,bardzo dobry lekarz a przede wszystkim normalny człowiek ,uprzejmy,miły wszystko dokładnie tłumaczy...chodzę od kilku lat i nie wyobrażam sobie innego lekarza

Polecam dr Wąsika. Prowadził moją drugą ciążę. Pierwszą prowadził zupełnie inny lekarz. Dr Wąsik profesjonalny w swoim podejściu do pacjentki, dokładny przy prowadzeniu ciąży. Dzięki Panu dr drugi poród był bezstresowy w porównaniu do pierwszego.

Polecam,bardzo dobry lekarz. Po zabiegu w szpitalu rano przyszedl sprawdzic samopoczucie mimo to,ze jego zmiana juz skonczyla sie.Ludzkie pidejscie do pacjenta

Trafiłam do doktora przypadkowo. Szkoda tylko, ze mieszkam w innym mieście i byłam u niego tylko na 3 wizytach. Był skrępowany przy braniu pieniędzy. Gdy w 7 tygodniu miałam plamienia i krew rh- wziął mnie do szpitala. Wszystko cierpliwie tłumaczy, jest kulturalny i elegancki. W szpitalu się mną opiekował. Oby wszyscy tacy byli.

Pan Doktor Wąsik to przede wszystkim dobry człowiek. Jest lekarzem z powołania - coraz rzadziej można takich spotkać. Profesjonalista. Szczerze polecam !

Mam mieszane uczucia, polecam go jako lekarza ginekologa w ogolnym leczeniu ale nie przy prowadzeniu ciazy... tz. jezeli ciaza przebiega prwidlowo to ok ale jak sa juz jakies problemy to za malo uwagi poświeca, w szpitalu tez jak przyjdzie niby zapac czy wszystko dobrze to najchetniej z korytarza by pytal i za moment go nie ma. Na plus ze odbiera telefony o kazdej porze a jak nie maze odebrac to zawsze oddzwania. Zobaczymy jak bedzie dalej ale przy kolejnej ciazy raczej udam sie do innego lekarza.

to bardzo dobry lekarz miły serdeczny i bardzo fachowy swoimi pacjentkami opiekuje się bardzo dobrze nawet podczas pobytu w szpitalu

P. dr J. Wąsik - nie wyobrażam sobie lepszego lekarza :))))

P. dr J. Wąsik - nie wyobrażam sobie lepszego lekarza :))))