lekarz Jerzy Wąsik

po prostu super lekarz... moge powiedziec tylko tyle ze żałuje ze ciąża trwa 9 misiecy.. kompetentny miły po prostu człowiek z powołania na własciwym miejscu... polecam

Super pod każdym względem, polecam wszystkim pacjentkom!

Super pod każdym względem, polecam wszystkim pacjentkom!

bardzo dobry lekarz a przy tym również bardzo miły

bardzo dobry lekarz a przy tym również bardzo miły

Dr.jest bardzo kompetentnym i fachowym lekarzem! Z jego sposobem podejścia do pacjentki spotkałam się pierwszy raz. Jest miły z dużym poczuciem humoru. Zawsze uśmiechnięty i wyrozumiały. Przede wszystkim ma bardzo fajny sposób bycia, który powoduje, że pacjętki bardziej mu ufają i potrafią się rozluźnić i nie czuje się skrępowane. Jednym słowem uwielbiam tego lekarza. Z pełną świadomością mogę polecić tego lekarza.

Proszę mi wytłumaczyć - chodzę do tego lekarza w ciąży. Nie byłam zdecydowana konkretnie na niego. Zrobiłam badania Toxo i mam podwyższone IgG - 22, a IgM - ujemne. Lekarz mi szybko powiedział, że trzeba powtórzyć po trzech tygodniach, czy nie choruje akurat teraz, powiedziałam, że już przed pierwszą ciązą przeszłam toxoplazmozę, a lekarz powiedział, że na nią można kika razy zachorować - jak to??? Ja zawsze wiedziałam, że się choruje tylko raz w życiu, a teraz mam powód do zmartwień - czy ten lekarz jest kompetentny???

To świetny lekarz,ma podejście do pacjętki, potrafi zlikwidować stres i skrępowanie już podczas rozmowy,ciągle uśmiechnięty i nieograniczony czasowo.W szpitalu wykazuje pełne zainteresowanie,bo nie wszyscy lekarze tak robią.Polecam!!!

Godny polecenia,lekarz z powołania.Ciągle brak takich ludzi w naszej służbie zdrowia.Szczerze polecam tego lekarza.

Najlepszy lekarz w Przemyślu,a odwiedziłam wielu,mimo nieciekawej diagnozy dał mi nadzieję i dokładnie wyjaśnił chorobę i metodę leczenia.BARDZO,BARDZO miły i uprzejmy.Polecam!!!

To jest lekarz z powołania, inni lekarze powinni brać z niego przykład. W dzisiejszej służbie zdrowia to aż dziwne, że taki lekarz istnieje.

kompetentny lekarz. wzbudził moje zaufanie. godny polecenia.

kompetentny lekarz. wzbudził moje zaufanie. godny polecenia.