Gorąco wszystkim polecam wizytę u Pana doktora Wegnera. Super atmosfera i pełen profesjonalizm w badaniu gastroskopii. Już po minucie rozmowy znika uzasadniony niepokój przed badaniem a potem wszystko dzieje się szybko i bezboleśnie (choć znam większe przyjemności w życiu). Wszystkim, którzy obawiają się gastroskopii polecam, aby udali się do Pana doktora! Naprawdę warto mu zaufać!

Wspaniały człowiek, zawsze wyciągnie rękę do pacjenta, bardzo czuły i delikatny fachowiec. bardzo mi pomógł a było ciężko .Badania przeprowadzał rewelacyjnie i z ogromnym wyczuciem . Będzie mi Pana bardzo, bardzo brakowało panie doktorze - dziękuję :( "Spieszmy się kochać ludzi- tak szybko odchodzą " :(

Będzie mi Pana bardzo, bardzo brakowało panie doktorze - dziękuję :(

"Spieszmy się kochać ludzi- tak szybko odchodzą " :(

Niestety pozegnalismy wspaniałego fachowca. Jedyny w Trojmiescie który robił gastroskopie z wyczuciem

Pan doktor przeprowadził się do nowego gabinetu, kupił aparaturę za miliony złotych i teraz pacjent musi za to wszystko zapłacić. Do tego rejestratorka, asystenta do badań i pewnie jeszcze po południu sprzątaczka. Wszystko to bardzo dużo kosztuje. Pan doktor bardzo małomówny, gastroskopię wykonuje w błyskawicznym tempie, po czym wręcza wynik i podaje rękę na do widzenia. O dolegliwościach nic nie mówi, receptę przepisuje na bardzo drogie leki, których nie ma w aptekach. Po zapytaniu rejestratorki, ile kosztuje gastroskopia, usłyszałam pytanie , " z poradą czy bez"?. Czy to znaczy, że jeśli jest bez porady to doktor nie wręcza wyniku badania ? Bo jeśli chodzi o poradę słowną to i tak nic nie mówi. "Ciekawe" podejście do pacjenta. Chciałam wykonać kolonoskopię ale jak usłyszałam cenę 600,-zł to odechciało mi się wszystkiego.

Brawo! Pierwszy raz miałem robioną gastroskopię, doktor przeprowadził ją bardzo profesjonalnie mimo, że mam budowę ciała utrudniającą badanie i potrzebne były dwa podejścia do wprowadzenia aparatu. Doktor oraz asystentka byli bardzo uprzejmi. Byłem skierowany na samą gastroskopię, więc opis problemu oraz proponowane leczenie omówione zostałyby na osobnej wizycie.

Brawo!

25.05 Pan doktor wykonał u mnie gastroskopię. Polecam każdemu kto jeszcze nie wybrał lekarza, żeby zrobił właśnie u tego. Super atmosfera, pełen profesjonalizm, "0" bólu. No a samo badanie nie jest niestety przyjemne, ale gwarantuję - da się znieść.

mialam 3 gastroskopię ,którą wykonal dr Jerzy Wegner i kiedy oświadczyl mize nie będzie to dlugo trwalo i raczej bezboleśnie to myślalam że żartuje ale okazalo się prawdą! Wrócila moja wiara w lekarzy którzy są naprawdę fachowcami ! Polecam! Malgorzata

Malgorzata

Polecam . Super atmosfera, pełen profesjonalizm, "0" bólu na test.

Polecam . Super atmosfera, pełen profesjonalizm, "0" bólu na test.

Uprzejmy,miły pan, co jest bardzo ważne przy kolonoskopii, badanie wykonane bezboleśnie, atmosfera sprzyjająca dobremu samopoczuciu badanej osoby. Pierwszy lekarz w moim 50 letnim życiu, który powitał i pożegnał mnie uścisnięciem dłoni :-).

Wizyty ekspresowe, a jak pacjent ma jeszcze jakieś pytania to pan doktor kazał mi zapłacić za kolejną wizytę. Bardzo małomówny doktor, nic się nie mogłam od niego dowiedzieć, na co choruje, na czym to polega...musiałam go ciągnąć za język.

Wciąż poszukujesz "Gastroenterolog Kościerzyna"?

Prof. Dobosz i Partnerzy - Klinika Medyczna
Partyzantów 14 lok 102