lekarz Jerzy Wester

2,4
2,5
2,6
2,5

Bylem na wizycie u doktora, małomówny, nie zbadał, od razu gastro i kolonoskopia, obiecał popatrzeć na inne dolegliwości. Atmosfera nieprzyjazna, pokrzykiwania, pielęgniarka obcesowa, szarpała za rękę. Badania bolesne - nie pytano wcześniej czy chcę znieczulenie. Jak krzyczałem z bólu to usłyszałem od doktora, że przerwie badanie i niech sobie idę gdzie indziej, jak mi się nie podoba. Potem popędzanie - szybko, szybko mam się ubierać bo inni pacjenci czekają. Wiadomo jak się może zdarzyć bezpośrednio po takim badaniu - jest tam toaleta, no ale chyba dla duchów, bo nie dla ...

Jak krzyczałem z bólu to usłyszałem od doktora, że przerwie badanie i niech sobie idę gdzie indziej, jak mi się nie podoba. Potem popędzanie - szybko, szybko mam się ubierać bo inni pacjenci czekają. Wiadomo jak się może zdarzyć bezpośrednio po takim badaniu - jest tam toaleta, no ale chyba dla duchów, bo nie dla pacjentów, którzy bywa, zwłaszcza starsi i z problemami, po takim badaniu, do tego, muszą skorzystać natychmiast, ale NIE!!! - Bo doktor się złości - - masz lecieć na korytarz do WC.
Wynik jest, ale co do moich dolegliwości - żadnych zaleceń i nie wrócił doktor do innych problemu, o którym była mowa na wizycie.
Nie rozwiązany też problem - żadnych komentarzy co do problemu, przez który okropne badania zlecono.
Jestem głęboko sfrustrowany. Jak można tak traktować pacjenta, starszego schorowanego.
Niby jesteśmy ludźmi wszystko takie samo w nas, ale jednak inne, inaczej też reagujemy, z różnych przyczyn na ból i stres. Takie badanie powinno brać pod uwagę różne czynniki, wpływające na zdrowie pacjenta i powinno być wykonywane w przyjaznej atmosferze. końcu płacimy niemałe składki zdrowotne i nikt nam łaski nie robi.
STANOWCZO NIE POLECAM TEGO LEKARZA I JEGO ASYSTY!!!
Ocena bez gwiazdek - 00000

Gastroskopia szybka i mimo braku znieczulenia do przeżycia, lecz ciężko mi ocenić coś więcej. Sam lekarz wyszedł momentalnie po zakończeniu badania i jedyne słowa ktore powiedział to "Ok", dodam ,że nie spojrzał nawet na poprzednie badanie więc albo jest geniuszem albo ciężko mi ocenić coś więcej.

Po kilkunastu latach ponownie trafiłam na badanie do pana lekarza Westera. Pamiętając tamten strach, delikatnie wykonane badanie i objaśnienie wyniku szłam spokojna i pełna ufności. Tymczasem.... ogromne rozczarowanie. Traktowanie wręcz przedmiotowe, zero wyjaśnień (nawet nie zapytano czy chcę znieczulenie), niemiła atmosfera, papier "na do widzenia", na które chyba więcej się nie zdecyduję. Wiedzy i doświadczenia nie kwestionuję, ale jak widać czas zmienia ludzi a pomoc pacjentowi to nie tylko wykonanie zadania.

Pan Wester kompletnie nie jest zainteresowany leczeniem .Przyjmuje na czas,przeważnie wizyta trwa 3 w porywach 5 minut .Na moje przewlekłe dolegliwości w jamie brzusznej, bez przekonania o skuteczności leczenia przepisał mi lek na bóle miesiączkowe Na razie nie pomaga może dlatego że jestem facetem ale nie tracę nadziei.A tak na poważnie inny lekarz patrząc na te same wyniki uznał że sprawa jest bardzo poważna .PRZESTRZEGAM przed panem " lekarzem " Westerem SZKODA CZASU na nieleczenie bo czasami może być za póżno !!!!!.

Westerem SZKODA CZASU na nieleczenie bo czasami może być za póżno !!!!!.

Zachęcony pozytywnymi opiniami udałem się do doktora ze skierowaniem od laryngologa z podejrzeniem refluksu. Czas oczekiwania na gastroskopię był bardzo długi, choć nie to jest problemem. W dniu badania, gdy zostałem zaproszony do gabinetu doktor odnosił się do mnie bardzo bezosobowo. Jeszcze w trakcie badania (gdy z oczywistych względów byłem w lekkim szoku) doktor rzucił diagnozę, która brzmiała dokładnie "Nie ma pan refluksu." Gdy już doszedłem do siebie i spytałem się, co może mi w takim razie dolegać dostałem odpowiedź, że "jest to bardzo skomplikowany problem" i zalecił zmianę diety (bez podania jak), po czym zostałem wyproszony z gabinetu, z oczami podchodzącymi krwią i bez żadnej dodatkowej wiedzy. Nie polecam, bardzo się na panu doktorze zawiodłem.

Dzisiaj 2-01-2017 w godzinach rannych miałem robioną kolonoskopię w Pieszycach u Dr.Westera przyznam się że bardzo się bałem wcześniej dużo czytałem na ten temat w internecie i nie potrzebnie bo do badania podszedłem zestresowany, zdenerwowany tym bardziej że byłem pierwszym pacjentem w tym dniu Ale przede-mną stanął człowiek o wspaniałym sercu i duszy Dr.Wester i jego dwie wspaniałe Panie które mu asystowały dzięki którym zgodziłem się na ten zabieg tworzyli wspaniałą ekipę. Zabieg trwał gdzieś 15 do 20 minut dostałem znieczulenie miejscowe i nic nie bolało powtarzam nic nie bolało. Życzę wszystkim Przychodnią takich Ludzi o takim sercu i podejściu do pacjenta po wyjściu z gabinetu z uśmiechem na twarzy przekazałem tą wiadomość pozostałym ludziom którzy czekali na swą kolejkę żeby się nie bali że to nic nie boli. Dziękuję Panu Doktorowi i Paniom które mu asystowały w 2017 roku życzę im aby ten uśmiech, życzliwość i cierpliwość do pacjenta nigdy ich nie opuściła.

Andzej Nowakowski
Bielawa

jestem zawiedziony niby mily ale nie zlecajac zednych badan zmienial mi leki a efektu nie ma dzis zrobilem badanie usg jamy brzusznej i mam bardzo duzo gazow, watrobe z cechami stluszczenia i wielkoscia w gornej granicy normy.Badanie usg zalecil po pierwszej wizycie lekrz chorob wewnetrznych ciekawe prawda, a specjalista faszerowal mnie omniprazolem-lagodzi kwasy.Moze mialem pecha - mecze sie tak juz dosc dlugo .

Przemiły, opanowany lekarz. Metody badania w tej dziedzinie nie należą do przyjemnych, a pan doktor wykazuje ogromne zrozumienie i cierpliwość. Polecam!!!!