dr hab. n. med. Jerzy Widuchowski

Chyba uratował mi życie a na pewno zdrowie , dwa lata leczyłem się bezskutecznie u sześciu kolejnych lekarzy , na nieznaną dolegliwość której objawem był ból w prawej stopie. Przeszedłem wiele nieudanych zabiegów i usłyszałem wiele strasznych diagnoz (w tym że mam SM). Dopiero Pan doktor rozpoznał kontuzję rozścięgna i zaordynował właściwe leczenie , choć badanie zajęło mu jakieś 30 sekund :).

Ocena: Neutralny witam i mam pytanie do pacjentow oddzialu kierowanego przez dr widuchowskiego czy mozecie mi doradzic jak konkretnie zalatwic sprawe zeby zostac porzednie obsluzonym na tym oddziale??? czy cokolwiek zalatwiac z odrdynatorem -bo opisy sa masakryczne - i jak to zalatwioac????moze ktos sie nie przylozyl do zalatwienia i stad takie komentarze?????? w kazdym razie prosze o pomoc jak to zrbic zebym byl zadowolony moze lepiej zalatwiac cokolwiek z ktoryms z lekarzy a moze bezposrednio z dyrektorem? moj nt gg 3028529 prosze o kontakt zadzwonie zeby konktretnie porozmawiac

Ocena: Neutralny

Przereklamowany profesorek!!!!! KASA KASA I JESZCZE RAZ KASA!!!

Przereklamowany profesorek!!!!! KASA KASA I JESZCZE RAZ KASA!!!

Ja dla odmiany jestem jego studentem :D i innych "profesorów" (bo już nim jest chyba od czerwca 2011) rozkłada na łopatki wiedzą i doświadczeniem. Nie wyobrażacie sobie ilu polskich sportowców w swojej karierze poskładał (a wiem o tym od innych doktorów i profesorów). Cudów nie ma, wszyscy się mylimy ale u niego ryzyko błędu wydaje mi się jest znikome. Obyśmy tylko do takich specjalistów trafiali.

REWELACYJNY LEKARZ! Trafiłam po wypadku samochodowym ze złamaną nogą (w okolicach kolana) pod JEGO "skrzydła" i to był prawdziwy dar od losu.Wcześniej wylądowałam w Częstochowie, gdzie usłyszałam, że czekają mnie dwie poważne operacje i nie wiadomo, czy będę potem normalnie chodzić.A w Piekarach obyło się bez "krojenia" i chodzę tak jak przed wypadkiem.DR WIDUCHOWSKI TO WYBITNY SPECJALISTA, A PRZY TYM WSPANIAŁY CZŁOWIEK!Leczyłam się u NIEGO bezpłatnie.Jestem MU bardzo, bardzo wdzięczna.

Byłam na konsultacji. Nie wziął na razie 300 zł, ponieważ nie chciał stawiać diagnozy na podstawie wywiadu i wypisu ze szpitala(to się chwali, bo to dla mnie duża kwota). Zalecił rtg, ale nie dał koniecznego skierowania, odesłał po nie do internisty, a internista też nie może takiego dać. Musiałam więc prześwietlenie robić prywatnie...Oprócz tego bardzo miły, poświęcający dużo czasu na wywiad i badanie. Sprawiający wrażenie bardzo kompetentnego. Tylko ta cena wizyty...

Jest bardzo nie mily,jest mily tylko i wylacznie dla swoich pacjentow ktorzy sie lecza u niego w prywatnym gabinecie