lekarz Jerzy Wiese

Świetny lekarz, przeprowadził u mnie operację wydłużania ręki - wszystko dokładnie wytłumaczył, zawsze znalazł czas by odpowiedzieć na pytania. Uprzejmy, cierpliwy, ze zrozumieniem i empatią traktujący pacjenta.

super lekarz, super fachowiec, leczę się u Pana Doktora od paru lat, ze znaczna poprawą, a inni lekarze nie dawali mi szans na sprawność ręki - polecam Doktora, kto chce być wyleczony

polecam, leczę się od kilku lat,zawsze zostaję cierpliwie wysłuchana i otrzymuję kompetętną poradę dotyczącą moich dolegliwości bólowych.

Miałem obcięty palec wskazujący gumówką, leczenie trwało ok. pół roku. Teraz jest prawie całkowicie sprawny. Gorąco polecam tego lekarza