lek. med. Jerzy Wilgus

Chirurg plastyczny

Nie lubię wystawiać negatywnych opinii, ale niestety tutaj muszę. 5 lat temu miałam operacje nosa, już od początku nos mi się nie podobał, ale nie wiedziałam co wtedy robić (miałam 18 lat) Zaczęłam przeszukiwać fora i grupy na Facebook, tam znalazłam mnóstwo złych opinii o doktorze. Mam wystawione pismo od laryngologa, że przegroda wciąż jest krzywa (a miała być wyprostowana podczas operacji) jak i opadł mi czubek nosa tworząc pollybeak. Nos nie podoba mi się wizualnie, a dodatkowo ciężko mi się oddycha przez nos. Aktualnie czekam na drugą operacje w Albanii gdzie czeka mnie przeszczep z kości, żeby naprawić nos.
Osobiście nie polecam doktora.

Nie polecam nos po operacji nadaje się do rekonstrukcji wygląda całkiem inaczej niż było to przedstawione. Żałuję że trafiłam na tego właśnie lekarza. A trafiłam przez dobre opinie i tak prawie też trafiły do doktora bliskie mi osoby i znajome na szczęście wcześniej zapytały o opinię i zmieniły miejsce operacji. Byłam młoda, naiwna i niedoświadczona, zaufałam i się zawiodłam teraz nawet jak bym chciała poprawić to strach że będzie jeszcze gorzej jest paraliżujący. Pisze opinie po długim czasie ponieważ znów ktoś mi bliski mógł zostać skrzywdzony na szczęście tak nie ...

Pisze opinie po długim czasie ponieważ znów ktoś mi bliski mógł zostać skrzywdzony na szczęście tak nie będzie.

Korektę powiek robiłam u Dr Jerzego Wilgusa . Jestem bardzo zadowolona z efektu końcowego. Oczy wyglądają na większe i młodsze. zwisająca skóra z powiek zniknęła. Moje oczy się uśmiechają a twarz nabrała blasku. Dr Jerzy Wilgus ma niesamowity talent jest osobą miłą i szczerą. Personel Eurokliniki bardzo profesjonalny dobrze zorganizowany i pomocny. Dziękuję i bardzo polecam

Miesiąc temu pan doktor przeprowadził u mnie operację powiększania piersi wraz z jednoczesnym ich podnoszeniem. Bardzo bałam się efektu gdyż czytając opinie wiem,że nie każdy pacjent jest usatysfakcjonowany efektami takich operacji narzekając głównie na blizny ale także i ogólnie na kształt nowych piersi. Opinie o panu doktorze też są różne. Decyzje o wyborze pana doktora pojęłam w 50% ze względu na dogodną lokalizację a w 50% kierując się uśrednieniem przeczytanych opinii.Nie byłam pewna słuszności mojej decyzji do samego końca. Teraz wiem,że to była jedna z najlepszych decyzji mojego życia. Moje piersi są śliczne, równe a blizny zapewne będą niewidoczne bo pan doktor Wilgus zastosował metodę w której blizna jest na około sutków i w fałdzie przedpiersiowej!!!Ból był ale opieka w Euroklinice jest świetna. Panie pielęgniarki pomagały mi we wszystkim, kawa, herbata podawana do łóżka, leki przeciwbólowe o każdej porze a przede wszystkim wielkie zrozumienie z ich strony. Ja polecam!

Najlepszy specjalista na całym świecie!!!!! POLECAM! Robił mi piersi i jestem oczarowana profesjonalizmem placówki i Doktroa. Pan Doktor to cudowny człowiek!

Najlepszy specjalista na całym świecie!!!!! POLECAM!

Szanowni Państwo, jestem stałą klientką doktora Wilgusa. Zabiegi jakie przeszłam to: Powiększenie piersi w 2014 powieki oraz ostrzyknięcie kwasem hilauronowym w 2015 plastyka brzucha w 2016 Z każdej usługi jestem niesamowicie zadowolona! Polecam każdemu! Magda

Szanowni Państwo,
jestem stałą klientką doktora Wilgusa.
Zabiegi jakie przeszłam to:
Powiększenie piersi w 2014
powieki oraz ostrzyknięcie kwasem hilauronowym w 2015
plastyka brzucha w 2016

Z każdej usługi jestem niesamowicie zadowolona!

Polecam każdemu!
Magda

Witam serdecznie, Jestem po zabiegu powiększenia piersi u Doktora. Pierwsze 6 tyg ciężkie, bo nosi się ten biustonosz, ale potem już super. Efekt fantastyczny, wszystko w porządku! Doktor bardzo dobry specjalista, opieka w klinice fantastyczna poczynając od recepcji kończąc na salowych. Polecam każdemu! Powiększałam implantami anatomicznymi firmy Mentor. Wera

Witam serdecznie,
Jestem po zabiegu powiększenia piersi u Doktora.
Powiększałam implantami anatomicznymi firmy Mentor.
Wera

Dwukrotnie dr. Wilgus usuwał mi znamię, w bardzo trudnych miejscach. Wyszło rewelacyjnie. Świetny fachowiec i przemiły lekarz.

Witam serdecznie, w Doktora Wilgusa zrobiłam sobie piękny nosek. Ściełam garbek i skróciłam czubek. Efekt jest cudowny! Doktor Wilgus kochany człowiek, a opieka w klinice bez zastrzeżeń. Cudowne Panie! Bardzo dziękuję za cudowny start w nowe życie! Pozdrawiam

Pozdrawiam

Halo, Doktor J.Wilgus usuwał mi znamiona. Jestem zadowolona bardzo. Śladu nie ma. Zabieg był w znieczuleniu miejscowym. W klinice spędziłam kilka godzin. Polecam i wesołych Świąt

Zabieg był w znieczuleniu miejscowym.
W klinice spędziłam kilka godzin.
Polecam i wesołych Świąt