dr hab. n. med. Jerzy Wojnar

Hematolog

Lekarz o niesamowitym sercu kompetencji bez reszty poświęcony pacjentowi. Ja na swojej drodze nie spotkałam tak wspaniałego lekarza , wiem co piszę bo był przy moim przeszczepie w latach 1994.Dla pacjenta był dostępny w nocy o północy jednym słowem o każdej godzinie.

Takich lekarzy jak Pan dr Wojnar to już chyba nie ma, nie dość, że WYBITNY specjalista to i CUDOWNY CZŁOWIEK. Nie spotkałam ani jako pacjentka ani jako pracownik ochrony zdrowia drugiego tak wspaniałego lekarza.

jest lekarzem w calosci poswiecony pacjentom . Takich lekarzy na palcach mozna policzyc a Polsce.Jest to fachowiec najwyzszej klasy.