lekarz Jerzy Wolf

Laryngolog

Aż głupio dawać same piątki, ale we wszystkich powyższych kategoriach na pewno na to zasługuje. Przede mną w kolejce była dwójka dzieci i słychać było zza drzwi, że naprawdę starał się je rozbawić, ale... my tu nie o nich. Do Doktora Wolfa poszedłem znając swoją chorobę i przyczyny, jednak naświetlił mi on wszelkie niejasności oraz oczywiście wypisał odpowiedni lek. Udzielił dobrych rad i zagadywał grzecznościowo. Nie ma się do czego przyczepić. Polecam wszystkim.

niestety nie mam tak dobrego zdania jak reszta, moja siostra leczyla sie u tego lekarza 3 lata, przyszla z podejrzeniem perlaka w uchu, zapewnil ze go nie ma i leczyl ja kroplami, po 3 latach zmienila lekarza na innego, poszla na badania TK i sluchu i wyszlo najgorsze ze jest perlak oraz ze w ogole nie ma kosteczek sluchowych w jednym uchu, po miesiacu operacja, ktora miala dzisiaj i mam nadzieje ze dalsze leczenie bedzie dobrze przebiegac bo to niestety dopiero poczatek... lekarz moze i dobry ale na pewno zdecydowanie ...

lekarz moze i dobry ale na pewno zdecydowanie za stary i nie doksztajcajacy sie tak jak inni.
wiec odradzam i lepiej zlos sie do innego lekarza bo byc moze uratuje to Tobie zycie a nawet zdrowie.

Świetny lekarz! Genialna diagnoza i świetne, szybkie leczenie! Przemiła atmosfera podczas badania! WSZYSTKIM POLECAM!! :)

Genialny lekarz! polecam wszystkim ! byłam u Niego bardzo dużo razy i jest to przemiła wizyta. Szybko i bardzo trafnie zdiagnozował moją chorobę, która nie jest miła... Bardzo polecam. Pozdrawiam!

Lepszego lekarza nie miałam okazji poznać. Byłam z dwójką dzieci,które ciągle chorują i sama ze sobą.Ja wogóle przez nos nie oddychałam po wizycie się zmieniło. Dokładnie bada i potrafi odpowiednio dobrać leki.Byliśmy już dosyć dawno i moje dzieci nie chorują od tamtej pory a była to co miesięczna walka z chorubskami. Naprawdę polecam:)

Najlepszy laryngolog jakiego spotkałam w życiu. Znalazł skuteczne lekarstwo na moją chorobę laryngologiczną, mimo że wcześniej bezskutecznie leczyłam się aż u 3 laryngologów.

Bardzo kompetentny lekarz ma niesamowite podejście do dziecka, jasno tłumaczy na czym polega problem i na dodatek jest bardzo miły. Szczerze polecam

Przyjął w niedzielę wieczorem z bólem ucha i nie kręcił nosem jak wielu innych lekarzy po fachu. Po prostu ideał człowieka zatroskanego o cierpiących pacjentów. Jest lekarzem z powołania. Niech żyje 150 lat i powodzi mu się jak najlepiej.

Laryngolog godny polecenia, doskonale zna się na wykonywanym zawodzie. Perfekcyjnie określa rodzaj choroby i doradza najlepsze metody leczenia. Jest uprzejmy i ma świetny kontakt z pacjentem, przez co chce się do niego wracać.

Wspaniały kompetentny lekarz,o nieprzeciętnej wiedzy laryngologiczne. Leczy nawet niedosłuch