lekarz Jerzy Wróbel

Laryngolog

Lekarz z powołania a nie z konieczności !

Lekarz z powołania a nie z konieczności !

Sprawia wrażenie kompetentnego, natomiast sposoby leczenia przepisane przez niego nie są specjalnie wyszukane.

Konkretny, rzeczowy. Na chrapanie i bezdech pomógł. Koledze zatoki też wyleczył. Zdecydowanie polecam.

ja mam natomiast dobre doświadczenie jeśli chodzi o kontakt z tym lekarzem. Osobiście nie byłam pacjentką tylko mój chrapiący niemiłosiernie mąż!!! ale terapia dra Wróbla POMOGŁA! oczywiście nie obyło się bez zabiegu, ale od kilku miesięcy śpię... :)

Nie mogę tego lekarza zaliczyć do grona godnych polecenia, aczkolwiek specjalnie nie będę go też odradzać. Podczas mojej wizyty był grzeczny, nie spieszył się, ale jego delikatność pozostawia wiele do życzenia. Poza tym miałam wrażenie, że w jego podejście do pacjenta zakradła się po prostu rutyna.